З них двічі – із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 82 мм.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
“Ворог також обстрілював наших захисників з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї”, – ідеться в повідомленні.
Утрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. Жоден обстріл противника не залишився без адекватної відповіді. За даними розвідки Об’єднаних сил, 29 квітня одного окупанта було знищено.
Від початку поточної доби ворог двічі обстріляв позиції Об’єднаних сил у районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування “Схід”: з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – біля села Лебединське; з гранатометів різних систем – поблизу населеного пункту Піски.
Утрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. На обстріл противника українські підрозділи дали адекватну відповідь, утрати ворога уточнюються.
Об’єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.