Четвер, 29 Травня, 2025
Події

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу покупці розгромили крамницю з харчами

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглегодні економічної кризи і продовження “неробочого” місяця почалися погроми.

Про це повідомляє GuildHall.

Так, у російському місті Ульяновськ (Поволжя) невідомі з вигуками “Ця влада дістала” влаштували напад на супермаркет мережі “П’ятірочка” на вулиці Камишинська. Ними пошкоджено та знищені продукти харчування.

“Інцидент в магазині мережі “П’ятірочка” за “дивним” збігом обставин трапився після того, як всі дізналися про продовження так званих “канікул” до 30 квітня, що могло означати для деяких продовження неоплачуваних “відпусток”, – зазначається у матеріалі.

Чоловіки, що прийшли за покупками, спочатку набирали товари до кошиків, а потім просто почали кричати, що влада ця “дістала”, стали скидати зі стелажів продукти харчування. На відео – той хаос, який залишився після того, як чоловіки покинули магазин.

Залишити відповідь