Четвер, 20 Червня, 2024
СвітСпортУкраїна

Українські бар’єристки перемогли на змаганнях у Савоні та Афінах

21 August 2023, Hungary, Budapest: Athletics: World Championship, 400 m hurdles, preliminary heat, women, at the National Athletics Center. Anna Ryzhykova (Ukraine) in action. Photo: Marcus Brandt/dpa (Photo by Marcus Brandt/picture alliance via Getty Images)

Українська легкоатлетка Анна Рижикова виграла перший особистий старт літнього сезону.

Як повідомляє пресслуба ФЛАУ, українка перемогла на своїй коронній дистанції – 400 метрів з бар’єрами під час змагань світового легкоатлетичного туру, що відбулися в італійськомі місті Савона, передає Укрінформ.

Рижикова показала результат 55,83 секунди. На другому-третьому місцях були італійки – Аліса Мураро (56,02) та Елеонора Марічіандо (56,26). Участь у забігу брала також відома британка Джессі Найт. Щоправда, цього разу вона досить суттєву програла українці і з результатом 56,44 фінішувала п’ятою.

Дистанцію 400 метрів з бар’єрами також виграла ще одна українка – Наталія Пироженко-Чорномаз. Наша спортсменки була кращою на змаганнях у столиці Греції Афінах. Результат Наталії – 58,59 секунди.