У суботу пройдуть дощі з грозами і почнеться похолодання, а в неділю вже по всій Україні стане набагато прохолодніше.
Останні квітневі вихідні в Україні будуть холодними. Уже в суботу температура помітно знизиться на заході, півночі та в більшості центральних областей, а в неділю в усій країні стовпчики термометрів покажуть +9°…+13°, тільки на півдні буде на пару градусів тепліше. Також у суботу в багатьох областях пройдуть дощі з грозами, а наприкінці тижня істотних опадів уже не очікується. Про це повідомляє Погода УНІАН.
Згідно з прогнозом, у Києві в суботу буде практично безхмарно, температура повітря вночі +9°, вдень +15°. У неділю вночі очікується +5°, а вдень +11°, невелика хмарність.
У Львові в суботу вночі +8°, вдень +14°, практично безхмарно. У неділю вночі +1°, вдень +13°, ясно.
У Луцьку в суботу вночі +7°, вдень +12°, невелика хмарність. У неділю – ясно, вночі +1°, вдень +12°.
У Вінниці в суботу буде ясно. Температура повітря +108°…+16°. У неділю температура буде +4°…+13°, ясно.
У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +14°, вдень +21°, невеликий дощ. У неділю – ясно, +7°…+18°.
У Харкові в суботу температура вночі становитиме +9°, вдень +17°, невелика хмарність, дощ. У неділю стовпчики термометрів покажуть +3°…+9°, невелика хмарність, легкий дощ.
У Дніпрі в суботу – невелика хмарність, температура вночі +11°, вдень +21°, дощ. У неділю температура становитиме +5°…+12°, невелика хмарність.
У Сімферополі в суботу – невелика хмарність, +9°…+20°, гроза. У неділю +6°…+12°, ясно.
Жителів Маріуполя в суботу очікує невелика хмарність, температура вночі +11°, вдень +19°, дощ. У неділю вночі очікується +4°, вдень +15°, практично безхмарно.
У Краматорську в суботу буде невелика хмарність, можливий дощ із грозою. Температура вночі +10°, вдень +22°. У неділю буде хмарно з проясненнями, невеликий дощ, вночі +1°, вдень +12°.
У Сєвєродонецьку завтра буде невелика хмарність, можливий дощ із грозою, температура вночі +10°, вдень +27°. У неділю – хмарно з проясненнями, температура становитиме +2°, вдень +11°, дощ.
Погода на курортах України
У Буковелі в суботу буде хмарно з проясненнями, дощ. Температура вночі +6°, вдень до +11°. У неділю вночі температура становитиме -2°, вдень стовпчики термометрів покажуть +9°, ясно і безхмарно.
У Моршині на Львівщині в суботу вночі буде +9°, вдень +15°, невелика хмарність, дощ. У неділю – ясно і безхмарно. Температура вночі становитиме +1°, вдень +13°.
У Трускавці в суботу невелика хмарність, дощ, температура до +14°. У неділю – ясно, температура +1°…+12°.
У Сваляві завтра очікується ясна погода, до +13°. У неділю – ясно, +3°…+13°.
У Затоці в суботу – невелика хмарність, вночі +14°, вдень +23°. У неділю – ясно, температура +8°…+15°.