Субота, 31 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Світ

У найглибшій точці світового океану виявлений пластик

Дослідники Інституту глибоководних наук та інженерії в Хайнані зібрали зразки дна води і мула з глибин від 2,5 тис. До 11 тис. Метрів нижче рівня моря. Про це повідомляє The Guardian.

У повідомленні наголошується, що виміри проводилися в глибинах Маріанської западини в західній частині Тихого океану, найглибшого місця на планеті.
За результатами дослідження встановлено, наскільки глибоко йде забруднення Землі. Згідно з отриманими даними, вчені виявили, що концентрація мікропластіка в воді зростає з глибиною занурення.

«Більшість мікропластіка, знайденого на глибині, складалося з волокон, довжиною кілька міліметрів, швидше за все, з одягу, пляшок, упаковки та рибальського спорядження. Найчастіше зустрічаються поліестер і поліетилентерефталат, які використовуються для виготовлення пляшок і одягу », – йдеться в повідомленні.

За словами вчених, природні пластмаси забруднюють найбільш віддалені і найглибші місця на планеті. Дослідники попереджають про поки недосліджених, але неминучі наслідки для підводного екосистеми.
Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Євросоюз вводить заборону на використання пластику.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.