Це на 2% нижче ціни, яка була встановлена урядом.
Про це повідомляє прес-служба НАК.
Крім того, “Нафтогаз” не буде встановлювати максимально можливу торговельну націнку постачальника, дозволену законодавством.
“Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів ГПК «Нафтогаз України» складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м (включно з ПДВ та витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами)”, – йдеться в повідомленні.
В НАК відзначили, що в березні “Нафтогаз” скористався привабливою ринковою ситуацією і закупив достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи.
Водночас уже з 1 квітня 2019 близько п’яти мільйонів українців ризикують залишитися без водопостачання. Щоб цього не сталося, НКРЕКП доведеться “терміново встановити економічно обґрунтований тариф”.