Середа, 6 Грудня, 2023
В КиєвіЕкономіка

Киянам різко підвищити тарифи на тепло та воду

З 1 січня тарифи на опалення і гарячу воду для киян зросли на 22%

Для жителів Києва з 1 січня 2019 року набули чинності нові тарифи на опалення і гаряче водопостачання – вони були підвищені на 22%. Про це повідомили в Комунальному підприємстві “Київтеплоенерго”. 

Згідно з даними на офіційному сайті підприємства, тариф на централізоване опалення для мешканців будинків з лічильниками становитиме 1654,41 грн за 1 Гкал з ПДВ, що на 22% вище колишнього тарифу (1354,78 грн). Для будинків без лічильників тариф зріс до 38,5 грн за один квадратний метр на місяць.

Новий тариф на гаряче водопостачання для населення при наявності рушникосушки збільшився до 97,89 грн за куб. м з ПДВ, а при його відсутності становитиме 90,54 грн за кубометр з урахуванням ПДВ.

При цьому гаряче водопостачання для бюджетних організацій коштуватиме 98,49 грн куб. м з ПДВ, для релігійних організацій – 89,13 грн куб. м, в той час як всі інші споживачі платитимуть 98,07 грн за один кубометр.

Нові тарифи були затверджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації №2340 від 22 грудня 2018 року.

2 коментарі

  • Какая у населения задолжонность? сколько миллиардов гривен? вот добавте еще эти 22% и получите ответ.С поднятия зарплат пенсий и уровня жизни нужно начинать, негоже так гнобить собственный Народ пане Презыдент. Можно закончить как Чаушеску.

  • Конечно до голодомора далеко, но от недостатка полезных продуктов в питании могут быть заболевания и вообще эвтаназия лучше чем голод и на ритуальные услуги и нотариусов цены наверное упадут. Через лет пятьдесят и нам могут тоже памятник поставят как жертвам

Залишити відповідь