Неділя, 6 Липня, 2025
Політика

Зеленський заявив, що ЦВК затягує оголошення результатів виборів президента

На думку політика, усе для того, щоб його інавгурація відбулася після 27 травня і, як наслідок, Зеленський не зміг би розпустити Верховну Раду.

Про це повідомив він на сторінці в Facebook.

“Мені здається, що це несправедливо. Президент, у якого довіра – 73%, має право принаймні думати про це, і має право мати цю можливість”, – сказав переможець президентських виборів у відеозверненні.

Напередодні в ЦВК пояснили, що оголошення результатів виборів  Коли будуть офіційні результати виборів президента можуть затримати святкові дні та вихідні.

“Великдень для українців – одне з найбільших свят, тому ми хвилюємось, що можемо не отримати інформацію від судових органів влади про те, що ніде немає позовів. Ми зможемо встановити і оголосити результати орієнтовно 30 квітня”, – пояснив член ЦВК Євген Радченко.

Залишити відповідь