Також є виставка в Бухта Art Space та Дюрер у Музеї Ханенків
Про це пише The Village.
В Києві відбудеться перша виставка гравюр знакового представника німецького Ренесансу Альбрехта Дюрера з колекції Харківського художнього музею. У Музеї Ханенків нині експонують 60 творів живописця та його послідовників.
Особливість виставки – це можливість порівняти роботи Альбрехта Дюрера з поетичного циклу «Життя Марії» із копіями його гравюр італійця Маркантоніо Раймонді.
«Конфлікт Дюрера та Раймонді був першим в історії судом за авторське право. Раймонді заборонили ставити монограму Дюрера, але копіювати не заборонили», – розповіли в Музеї Ханенків.

Гравюри німецького живописця Альбрехта Дюрера
Міжнародна виставка «Ain’t nobody’s business» ставить під сумнів наявні кордони між особистим та політичним, виявляючи вплив владних структур на свободу волевиявлення та самоідентифікації.В експозиції представлені роботи художників з Бразилії, Литви, Росії, Азербайджану, Білорусі та України.

Ain’t nobody’s business
У Річковому вокзалі на Поштовій площі запрацював виставковий простір «Бухта Art Space». Його створено як частину проекту «Бухта Food Station». Перший проект арт-простору на вокзалі – виставка Renovation.

Renovation
Виставка «Хлопець і комета» включатиме живописні полотна митця
Олега Голосія (учасник сквоту «Паризька комуна») , щоденники, ескізи, особисті фотографії із сімейного зібрання, на якому базується виставка. Протягом чотирьох тижнів на центральній стіні галереї будуть змінюватися великі полотна, які представляють різні періоди, методи та сюжети художника.

Олег Голосій «Хлопець і комета»
У галереї АКТ відкриється перша виставка сезону, присвячена новим викликам співіснування із собою та реальністю, що оточує. Над експозицією працювали нові кураторки простору – Вікторія Бавикіна та Ася Цісар. Серед учасників виставки: Алевтина Кахідзе, Назар Білик, Сергій Радкевич, Тарас Ковач. Митці досліджують питання множинності нової етики в особистих практиках та враженнях від навколишнього світу.
Також відбудеться виставка під назвою «Under the weather»Яни Кононової – фотографині та переможниці премії «Укрсучфото» в номінації «Відкриття року». Назву «Under the weather» мисткиня позичила з жаргону моряків: цей вираз означає «укриття в трюмах під час бурі», а ще використовується для опису стану людини під час погодних аномалій. Проект Яни досліджує меланхолію і показує, що вона зачіпає людей незалежно від віку та соціального статусу.

Виставка переможниці премії «Укрсучфото» Яни Кононової
Ще одна художниця Ярослава Саввіна презентувала виставку живопису, на яку її надихнула подорож Португалією. «На чорному тлі химерно згинаються фігури – жінки, собаки, пожежні машини. У всіх жінок привідкриті роти і з них стирчать маленькі гострі зубки. У цих картин-мемуарів є й інші дивні деталі», – розповідають організатори.

Ярослава Саввіна «Гострі зуби Лісабона»