Четвер, 15 Травня, 2025
Економіка

Уряд Румунії збільшив штрафи для водіїв Uber і Taxify

Указ, що набув чинності в четвер, передбачає штрафи для водіїв, які перевозять людей без діючої ліцензії на таксі, до 1 050 євро вже після першого порушення. Раніше водіїв штрафували тільки після повторних правопорушень.

Про це повідомляє Associated Press.

Нові штрафи ввели після протестів водіїв таксі, що тривали протягом декількох місяців.

Віце-прем’єр Румунії Даніель Сучіу заявив, що указ спрямований на припинення “транспортного піратства” , й що незабаром нові закони створять правову основу для діяльності Uber і подібних компаній.

“Цей указ не спрямований проти когось чи проти будь-якої економічної діяльності. Ми хочемо зупинити суспільне транспортне піратство”, – сказав він.

Раніше Uber і Taxify закликали уряд відкласти цей захід до тих пір, поки в Румунії не буде власної регулюючої основи для альтернативних транспортних сервісів, аналогічної до інших країн ЄС.

Акція протесту проти нових правил запланована на понеділок.

Залишити відповідь