Вівторок, 20 Травня, 2025
Суспільство

На офіс «Опозиційної платформи – за життя» в Харкові знову напали

Невідомі особи облили червоною фарбою фасад, двері та вікна приміщення. Інформація про даний факт надійшла до служби “102” у неділю, 30 червня, о 09.30.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області.

“На місце події виїхала слідчо-оперативна група Київського відділу поліції. Інформація внесена до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. Перевірка триває”, – зазначили в поліції, однак не уточнили, приймальну якого саме депутата пошкодили.

Водночас екс-депутат Харківської міськради Андрій Лесик повідомив у Facebook, що невідомі знову напали на офіс «Опозиційної платформи – за життя», де розташовується громадська приймальна народного депутата, співголови партії “Опозиційна платформа – за життя” Юрія Бойка.

“На офіс «Опозиційної платформи – за життя» в Харкові знову напали. Ми навіть не встигаємо ліквідувати наслідки від минулого погрому”, – написав Лесик і оприлюднив фотографії офісу, облитого червоною фарбою.

Залишити відповідь