Субота, 17 Травня, 2025
Політика

Повернути мир на Донбас можливо лише дипломатичним шляхом, – Зеленський

Також Зеленський запрошує на Донбас усіх, хто сумнівається у необхідності продовження санкцій проти Росії.

Про це повідомив він під час зустрічі з представниками ЗМІ у рамках 21-го саміту Україна-ЄС.

“Якщо у когось раптом виникнуть сумнівні питання чи в цілому сумніви щодо продовження санкцій, усіх я особисто запрошую на Донбас подивитися, скільки лиха нам принесла ця війна. І цю війну ми дійсно хочемо зупинити і хочемо повернути мир в Україну. Але це можливо зробити єдиною зброєю — дипломатією”, – підкреслив Зеленський.

Водночас він розповів, що європейські партнери сьогодні запевнили його, що їх позиція стосовно РФ залишається чіткою та незмінною.

“Секторальні та кримські санкції будуть продовжені на наступні 12 та 6 місяців відповідно”, – зазначив президент.

Він наголосив, що санкційна політика — це останній “цивілізований інструмент” для настання миру в Україні.

“Вона має продовжитися до повного виконання Мінських домовленостей, відновлення суверенітету України та територіальної цілісності”, – додав глава держави.

Залишити відповідь