Середа, 21 Травня, 2025
Суспільство

“112 Україна” скасував показ фільму “У боротьбі за Україну”

Канал Медведчука скасував показ скандального “документального” фільму американського режисера Олівера Стоуна з Путіним та його кумом у головних ролях через “загрозу з боку націоналістичних сил” .

Про це повідомляється на сайті мовника.

“Телеканал” 112 Україна “скасовує показ стрічки за рекомендацією Міжнародної редакційної ради”, – йдеться у повідомленні.

Міжнародна редакційна рада рекомендувала керівництву телеканалу відмовитися від трансляції стрічки Стоуна.

Як заявив керівника каналу Єгор Бенкендорф, причинами такого рішення є “загроза з боку націоналістичних сил”, а також небажання наражати на небезпеку “наше право на роботу”.

У фільмі американського режисера Олівера Стоуна президент РФ Володимир Путін і його кум Віктор Медведчук розповідають свою версію подій Революції Гідності й війни Росії з Україною, а також обговорюють захоплення українських військових кораблів і моряків російськими силовиками в районі Керченської протоки.

Залишити відповідь