За фактом подій навколо дорожнього інциденту, що стався у 2018 році в Дніпропетровській області за участю водія очільника обласної поліції, розпочато службове розслідування.
Про це повідомляється на сайті Нацполіції.
“27 липня в засобах масової інформації з’явилося відео, яке викликало резонанс в суспільстві. Детальні обставини події, яка мала місце в м.Дніпро за участю водія керівника ГУНП в Дніпропетровській області, будуть встановлені під час службового розслідування”, – йдеться у повідомленні.
У Нацполіції запевнили, що про перебіг перевірки та її результати громадськість та представники засобів масової інформації будуть сповіщені в найкоротший термін.
“Для всебічної та об’єктивної перевірки хід розслідування перебуватиме під контролем міністра внутрішніх справ Арсена Авакова”, – наголосили у відомстві.