Вівторок, 23 Червня, 2026
ВійнаПодіїРуzкій мір

Удар по енергетичному об’єкту ДТЕК на Дніпропетровщині знеструмив 33 населені пункти

Війська РФ у ніч проти 23 червня атакували енергетичний обʼєкт ДТЕК на Дніпропетровщині.

Про це йдеться на сторінці у Telegram компанії ДТЕК, передає Суспільне.

Унаслідок атаки було пошкоджено енергетичне обладнання. Удар повністю знеструмив 33 населені пункти, ще 2 — частково. Без світла залишилися понад 34 тисячі родин.

Енергетики розпочали відновлювальні роботи та за декілька годин електропостачання повернули всім споживачам, які були знеструмлені внаслідок атаки, повідомили у компанії.

Загалом впродовж останньої доби фахівці ДТЕК “Дніпровські електромережі” повернули світло 42 379 родинам у 54 містах і селах області, що були знеструмлені внаслідок обстрілів.

Нині без електропостачання в регіоні залишається ще 31 тисяча домівок. Роботи у прифронтових районах ускладнені через безпекову ситуацію, зазначили у ДТЕК.

Що відомо про атаки РФ по Дніпропетровщині впродовж доби

У ніч проти 23 червня російські військові вдарили по Дніпровському, Камʼянському, Нікопольському, Синельниківському районах, а також по місту Самар. Поранений чоловік. Пошкоджена інфраструктура, приватні будинки.

Вдень 23 червня війська РФ атакували Кривий Ріг балістичними ракетами. Є загиблі та поранені.