Субота, 17 Травня, 2025
Війна

Пізно увечері 29 травня у Рівненській області впав гелікоптер МІ-8 ЗСУ

За попередньою інформацією загинули чотири члени екіпажу разом з командиром 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляється на сторінці Сухопутних військ ЗСУ у Facebook.

29 травня, о 23.27 під час учбово тренувального польоту біля села Сестрятин Радивилівського районіу Рівненської області втратили зв’язок з вертольотом Мі-8.

“У результаті авіаційної катастрофи за попередньою інформацією загинули чотири члена екіпажу разом з командиром 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Броди Львівської області). На місці катастрофи працюють рятувальні служби та правоохоронні органи, також для з’ясування обставин на місце події виїхала комісія від Міністерства оборони, Генерального штабу та Командування Сухопутних військ ЗС України, проводяться слідчо-оперативні дії”, — передає прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

Залишити відповідь