Субота, 10 Травня, 2025
Війна

3 січня окупаційні війська здійснили три обстріли українських позицій

3 січня збройні формування Російської Федерації 3 рази порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр операції Об’єднаних сил.

Противник обстріляв позиції наших підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Один обстріл з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї зафіксовано поблизу Василівки, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”.

З гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї противник відкривав вогонь по нашим позиціям поблизу населених пунктів Новолуганське та Зайцеве, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”.

Вчора, 3 січня, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було.

З початку цієї доби російські окупаційні війська один раз відкривали вогонь з автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів по захисникам Новолуганського.

Втрат з нашого боку немає.

Залишити відповідь