Понеділок, 27 Травня, 2024
ПодіїСвіт

Запрошував жінок до ресторанів і тікав, не заплативши: тепер отримав строк

У США суд засудив до 120 днів тюрми чоловіка, відомого під прізвиськом “поїв і втік”, за те, що запрошував жінок до ресторанів і не платив по рахунках.

 45-річнийПол Гонзалес також отримав три роки умовно за рішенням суду округуЛос-Анджелес. Йому заборонено користуватися додатками та веб-сайтами знайомств. Прокурори заявили, що з травня 2016року по квітень 2018 року він обманув щонайменше 10 жінок на більш ніж 950доларів. У вівтороквін не висловив заперечень звинуваченням в обмані та дрібних крадіжках.

“Стейк і креветки”

Прокуратура стверджувала, що Гонзалес запрошував жінок на вечерю в різні ресторани Лос-Анджелеса. У ресторанах він їв та пив перед тим як піти, не заплативши. Вісім жінок заявили, що вони були змушені оплатити рахунок самостійно, а у двох інших випадках ресторани не стали стягувати кошти, повідомляє прокуратура округу Лос-Анджелес.

Канал новин CBS повідомив, що Гонзалес нібито залишав жінок з рахунками за екстравагантні вечері зі стейками та креветками.

Одна із жертв, яка не назвала свого імені, пожартувала про нове харчування Гонзалеса у тюрмі. “Йому вже не потрібно буде турбуватися про їжу. Він буде отримувати харчування строго тричі на день”, – сказала вона CBS перед рішенням суду у вівторок.

Залишити відповідь