Понеділок, 20 Травня, 2024
ПолітикаСвіт

США в ОБСЄ закликали Росію звільнити Сенцова і Сущенка

Вашингтон закликав звільнити журналіста Романа Сущенка, режисера Олега Сенцова та забезпечити звільнення журналіста Станіслава Асєєва.

   

Про це заявив тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, передає Укрінформ.

“Приєднуємося до представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ та інших у заклику звільнити журналіста Українського національного інформаційного агентства Романа Сущенка та українського режисера Олега Сенцова, які є лише двома з понад 70 українців, незаконно ув’язнених в окупованому Криму та Росії”, – заявив він.

Американський дипломат також закликав РФ забезпечити звільнення журналіста  проекту Радіо Свобода “Радіо Донбас. Реалії” Станіслава Асєєва, який утримується на території т.з. “ДНР” з червня 2017 року.

Представник США в ОБСЄ наголосив, що Російська Федерація, як всередині країни, так і за її межами, намагається підірвати свободу висловлювання, а незалежна журналістика знаходиться під зростаючим тиском в Росії. У цьому зв’язку він засудив, зокрема, нещодавні залякування та погрози, спрямовані проти журналістів “Нової газети”.

Залишити відповідь