Вівторок, 23 Липня, 2024
ПодіїРозвагиСвіт

25-річна “Міс Москва” вийшла заміж за 49-річного короля Малайзії

25-річна володарка звання “Міс Москва – 2015” Оксана Воєводіна стала дружиною короля Малайзії –  49-річного султана Мухаммада V Фаріса.

Весілля відбулося 22-го листопада у славнозвісному селищі Барвиха на Рубльовці, пишеIslam News. Фото з події оприлюднили у Twitter.

Весілля ісламського монарха та московської тусовщиці було безалкогольним і з халяльною їжею. Під час церемонії Верховний правитель Малайзії був у малайзійському національному одязі, а наречена – у розкішній весільній сукні. Заради свого чоловіка Оксана півроку тому прийняла іслам і взяла мусульманське ім’я Ріхана.

На одному з фото у мережі красуня одягнена в хіджаб. Однак навіть після весільної церемонії Воєводіна не зможе носити корону королеви Малайзії. Цей титул може отримати лише корінна малайзійка.

До того ж,достеменно не відомо, чи відбувся шлюб за мусульманськими законами. Адже на батьківщині монарха його весілля не викликала особливого інтересу ЗМІ. Кажуть, у Малайзії Мухаммад V не користується великою популярністю через надмірне марнотратство.

Залишити відповідь