П’ятниця, 22 Вересня, 2023
АвторськеМистецтвоРозвагиУкраїнаЦікаве

Візит до казки

14 грудня відбудеться прем’єра нового родинного шоу – «Winterra. Легенда казкового краю». Репетиції тривають уже два з половиною місяці, і на сьогоднішню організатори запросили пресу.

Журналістам показали лише чотири сцени, але обіцяли влаштувати спеціальний показ напередодні прем’єри. Режисери шоу, Костянтин Томільченко й Олександр Братковський, уже мають подібний досвід, цей творчий тандем ставив шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод». «Це історія двох братів – про стосунки, проте, як потрібно шанувати одне одного, любити і – що дуже важливо – вірити в диво», – говорить Олександр Братковський. За його словами, «Winterra. Легенда казкового краю» є своєрідним «приквелом», у якому добрий Дід Мороз ще не став таким добрим.

Костянтин Томільченко

Автором музичних композицій і головного саундтреку виступив український музикант Юрій-Юркеш Юрченко. Чому саме він? «Тому що він мій кум, – відповідає Костянтин Томільченко. – Жартую, хоча це правда. Просто я знаю Юру дуже давно, ще з 90-их – це дуже талановитий музикант, і я не знаю,хто написав музику до цього шоу краще за нього».

Для участі в шоу було запрошено танцюристів, акробатів,вокалістів, серед яких артисти всесвітньо відомого Cirque du Soleil, а також учасники українських талант-шоу. «Більшість із них ми шукали за газетою«Авізо»… Я жартую, – сміється Олександр Братковський. – Був великий цикл кастингів – близько трьох місяців. Деяких персонажів ми шукали дуже довго».  Загалом на сцені з’явиться 21 актор, у разі форс-мажорних обставин буде задіяно другий склад.

Вистави відбуватимуться по буднях та вихідних до кінця різдвяних свят. Вартість квитків вар’юватиметься від 209 до 2499 грн.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.