Понеділок, 4 Вересня, 2023
СуспільствоУкраїна

Парубій підписав закон про введення воєнного стану

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про затвердження Указу Президента Петра Порошенка про введення воєнного стану на 30 діб у прикордонних областях з Росією, Придністров’ям і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у середу, 28 листопада, підписав закон, яким вводиться в дію указ щодо запровадження воєнного стану. Про це йдеться на сайті Верховної Ради. 

Указом військовому командуванню разом з Міністерством внутрішніх справ, іншим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування доручено ввести і здійснювати заходи і повноваження, передбачені законом про правовий режим воєнного стану, необхідні для забезпечення оборони, захисту безпеки населення та інтересів держави.

В указі зазначається, що у зв’язку з введенням воєнного стану тимчасово можуть обмежуватися конституційні права і свободи громадян, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в обсягах, необхідних для заходів правового режиму воєнного стану.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.