Понеділок, 4 Вересня, 2023
СуспільствоУкраїна

Що слід знати про перетин кордону під час воєнного стану

Зміни для мандрівників.

 

В Україні воєнний стан ввели 28 листопада. Воно поширюється не на всю територію країни, а лише на деякі області: Чернігівська, Харківська, Сумська, Вінницька, Луганська, Херсонська, Одеська, Запорізька, Миколаївська, Донецька.

Він триватиме місяць – до 27 грудня. Ця новина стала самою напруженою і емоційної за останній час. Навіть ті люди, які зазвичай зберігають спокій, занервували. Всіх почало цікавити те, що ж зміниться, що буде з обов’язками і правами.

Президент України зазначив, що безвізовий режим не буде ніяких змін. Військове положення ніяк не вплине на перетин кордонів країни (в обидві сторони).

Посилилася охорона і оборона вокзалів, аеропортів, залізничних станцій, портів та інших пунктів. Але варто звернути увагу на те, що органи охорони працюють у штатному режимі. Всі дії зважені та скоординовані. Готовність до захисту об’єктів інфраструктури та оборони держави найвища.

Не варто думати, що всі рейси затримані, перенесені або скасовані. Вам не доведеться приїжджати в аеропорт або на вокзал за добу до відправлення поїзда або вильоту літака. На офіційному сайті аеропорту Бориспіль повідомили про те, що після введення особливого правового режиму принципових змін у роботі аеропорту не буде.

Укрзалізниця теж повідомила про те, що поїзди продовжувати їздити за існуючим графіком і по всіх незаборонених законодавством напрямами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.