Вівторок, 23 Липня, 2024
ПодіїСвіт

Десятки тисяч людей в Брюсселі вийшли на демонстрацію на захист клімату

Демонстранти закликали до більш жорстких заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу на національному, європейському і світовому рівні.

 

В Брюсселі в неділю, 2 грудня, пройшла масова демонстрація на захист клімату. За даними поліції бельгійської столиці, в заході взяли участь близько 65 тисяч осіб.

Демонстранти закликали до більш жорстких заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу на національному, європейському і світовому рівні. Акція, учасники якої пройшли маршем по центру міста, завершилася мирно.

Напередодні екоактивісти провели масові демонстрації в Німеччині. За даними організаторів, акція в Берліні зібрала близько 16 тисяч чоловік, а на протест в Кельні на заході Німеччини вийшли понад 20 тисяч осіб. У свою чергу, поліція заявила про “дуже високе число учасників” акції в Кельні і більше 5 тисяч протестувальників в Берліні. За словами представника німецького відділення міжнародної організації Greenpeace, демонстранти виступали проти видобутку вугілля і кліматичної політики ФРН в цілому.

Залишити відповідь