Вівторок, 23 Липня, 2024
КриміналУкраїна

У трьох українців та угорця на кордоні вилучено «Ауді» та контрабанду сигарет на понад 110 тисяч гривень

Тютюнову контрабанду намагалися перемістити через кордон у незаконний спосіб троє українців та угорець минулої доби

У двох випадках виявили контрабандний товар учора на кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону.

В пункті пропуску «Лужанка» перевірити пильність прикордонників спробував 26-річний громадянин України. В його автомобілі «Ауді» під час прикордонно-митного огляду виявлено спеціально виготовлений в підкрильниках сховок.  В ньому знаходилось 150 пачок сигарет різних марок.  Через приховану контрабанду в українця вилучили автомобіль, який оцінено у 97 тисяч гривень. Сума оцінки сигарет склала 4,6 тисячі гривень.

Ще в одна спроба потай перемістити через кордон сигарети закінчилася невдало для громадянина Угорщини в пункті пропуску «Вилок». Під час поглибленого огляду автомобіля «Ауді», яким на виїзд з України прямував 38-річний громадянин Угорщини, прикордонники спільно з митниками знайшли у запасному колесі 140 пачок сигарет. Виявлені сигарети в угорця також вилучили та оцінили майже у 3 тисячі гривень.

Крім того, 240 пачок везли в салонах автомобілів «ГАЗ» та «Мерседес» двоє наших співвітчизників із Росії та до Польщі. Однак товар на суму понад 6 тисяч гривень у них також вилучено, повідомляє офіційний сайт ДПСУ.

Залишити відповідь