Понеділок, 4 Вересня, 2023
ЕкономікаУкраїна

“Укрпошта” про сільські відділення: Виділених 500 млн вистачить лише на півроку

Гендиректор ПАТ “Укрпошта” Ігор Смілянський заявив, що півмільярда гривень,виділених з бюджету для роботи мережі відділень в селах, покриває необхідність фінансування лише на перше півріччя. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, вразі своєчасного виділення запланованих в держбюджеті-2019 коштів в сумі 500 млн грн у першому кварталі 2019 року, “Укрпошта” збереже існуючу мережу відділень.

“При цьому дана сума покриває необхідність фінансування на перше півріччя. До другого півріччя ми повернемося з урядом до обговорення питання додаткового фінансування мережі відділень”Укрпошти”, – зазначив він.

При цьому Смілянський додав, що “Укрпошта”продовжує підвищувати зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош і операторів відділень, чергове підвищення заплановано на перший квартал 2019 року.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що”наполегливо радить” керівництву “Укрпошти” переглянути свою позицію щодо закриття відділень у сільській місцевості та звільнення листонош.

Як повідомлялося, раніше уряд погодився профінансувати доставку пенсій, і для цього у проекті державного бюджету на 2019 рік закладено 500 мільйонів гривень на оплату праці листонош, які доставляють пенсії.

Голова компанії Ігор Смілянський раніше заявив, що з січня 2019 року “Укрпошта” закриє до 7 тисяч поштових відділень, якщо не буде підвищено тариф за послуги доставки пенсій.

Раніше повідомлялося, що від доставки пенсій населенню “Укрпошта” цього року зазнала 1 млрд гривень збитків.

Водночас “Укрпошта” за три квартали 2018 року збільшила чистий дохід від реалізації продукції за основними напрямками діяльності на 27,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.