Четвер, 25 Липня, 2024
ПодіїУкраїна

Папа Римський у різдвяному привітанні попросив миру для України

Нехай же Господь, Який народжується, принесе полегшення любій Україні, що з нетерпінням прагне наново повернути тривкий мир, який все ще запізнюється, сказав Понтифік.

Папа Римський Франциск в посланні на Різдво Христове попросив миру для України. Понтифік нагадав, що відновити гідні життєві умови для громадян України зможе тільки світ, який поважає права кожного народу.

На його переконання, Україна зможе піднятися тільки через мир та любов до інших. Текст послання Urbi et Orbi (“місту і світу”) опублікував портал Vatican News.

“Нехай же Господь, Який народжується, принесе полегшення любій Україні, що з нетерпінням прагне наново повернути тривкий мир, який все ще запізнюється. Лише з миром, що шанує права кожного народу, країна зможе піднятися після зазнаних страждань та відновити гідні життєві умови для своїх громадян. Запевняю свою близькість християнським спільнотам цього регіону та молюся за те, щоб могли будуватись стосунки братерства та дружби” – заявив Папа Римський.

Також у своєму зверненні Папа згадав про Сирію, які побажав “віднайти братерство після цих довгих років війни”.

“Нехай же міжнародна спільнота рішуче докладає зусилля задля політичного вирішення, яке б відклало набік поділи та окремі інтереси, щоби сирійський народ, а особливо ті, що були змушені залишити свою землю й шукати притулку деінде, змогли знову жити в мирі на своїй батьківщині” – наголосив він.

Також Франциск згадав про конфлікти у Ємені, ситуацію в Африці, на Корейському півострові, Венесуелі та Нікарагуа.

Залишити відповідь