Субота, 13 Квітня, 2024
Кримінал

Розкрилися нові обставини загибелі студенток в Харкові

Слідство вважає, що злочинець, замітаючи сліди після вбивства, відправляв SMS від імені своєї жертви.

Поліція підозрює в злочині колишнього приятеля молодшої з дівчат. Основну версію слідства озвучив Фарід Алієв, директор харківського представництва TUİD

Припускають, що студентка і її екс-бойфренд зустрілися в квартирі на вул. Валентиновскій в Харкові. Там дівчина повідомила приятелеві, що вони більше не пара. Молодий чоловік пішов з квартири, але незабаром повернувся і вже після цього вчинив убивство.

«Коли він увійшов, Букет розмовляла зі своїм новим бойфрендом з Німеччини по відеочату WhatsApp. Він підійшов, вирвав у неї телефон і почав її вбивати. Хлопчик, який спілкувався з Букет, не бачив, що відбувалося, але зрозумів, що якась плутанина », – розповів Фарід агентству «Коментарі. Харків».

Також слідчі вважають, що саме вбивця написав з телефону своєї жертви повідомлення: «Коханий, все в порядку, просто смартфон випав».

Друга дівчина була вбита при вході в квартиру – 22-річна Зейнеп Хусюнбей якраз повернулася з магазину. Після подвійного вбивства злочинець взяв таксі, попрямував в аеропорт і звідти відлетів в Стамбул.

Залишити відповідь