Середа, 6 Грудня, 2023
Події

ОБСЄ зафіксувала близько 300 вибухів за останню добу

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) за добу зафіксували близько 300 вибухів в Донецькій і Луганській областях

Про це пише і передає УНН.

“У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, близько 200 вибухів… У Луганській області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши при цьому більше вибухів (близько 100)”, – зазначили в звіті.

При цьому в СММ уточнили, що кількість вибухів в Донецькій області з 19:30 15 січня по 19.30 16 січня зросла в порівнянні з попередньою добою. Більшість порушень режиму припинення вогню, включаючи більшість вибухів, були зафіксовані місією в районі трикутника Авдіївка-Ясинувата-Донецький аеропорт і в районах на південний схід і північний захід від н. п. Світлодарськ (підконтрольний уряду, 57 км на північний схід від Донецька), в тому числі близько 20 вибухів, оцінених як постріли з міномета.

У Луганській області більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано поблизу ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний уряду, 60 км на захід від Луганська).

Залишити відповідь