Неділя, 18 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Світ

Франція оштрафувала Google на 50 млн євро

Google ускладнив для користувачів розуміння і управління настройками використання їх особистої інформації, зокрема щодо цільової реклами

Франція оштрафувала Google на 50 млн євро – компанія не надала прозору і доступну інформацію про політику отримання згоди на обробку даних. Про це повідомляє The Local.

Таке рішення уряд Франції ухвалив після скарг, поданих двома правозахисними групами в травні 2018 року, незабаром після вступу в силу важливою директиви GDPR.

Відзначається, що Google ускладнив для користувачів розуміння і управління настройками використання їх особистої інформації, зокрема щодо цільової реклами.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер заявив, що з 1 січня 2019 року у Франції будуть обкладатися власним податком великі компанії, які працюють в сфері інтернету і технологій, оскільки введення аналогічного податку в усьому ЄС є проблематичним. У списку оподатковуваних компаній і Google.

Як повідомлялося раніше, у Google, Apple, Facebook і Amazon в Європі низька податкова ставка, що викликає обурення у багатьох виборців. Однак в ЄС поки немає єдиного рішення проблеми.

ЗМІ вважають, що такий хід Франції може бути викликаний проблемами з державним бюджетом, оскільки президент Еммануель Макрон був змушений піти на деякі заходи, які вплинуть на наповненість бюджету. Французька влада очікують отримати від податку близько 500 млн євро.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.