Четвер, 16 Вересня, 2021
novyny.org@gmail.com
Події

Молодий спортсмен ледь не загинув через зубочистку в сандвічі

У США 18-річний хлопець випадково проковтнув зубочистку, яка спричинила в організмі сильну кровотечу та бактеріальну інфекцію.

Про це повідомляє New England Journal of Medicine.

Він страждав від нудоти і болю в животі, у нього підвищилася температура і почалася діарея. Після звернення в лікарню його оглянули, зробили аналіз крові і через п’ять годин відпустили, так і не поставивши діагноз.

Попри відсутність медичної допомоги, хлопцеві стало краще, біль ослабла, а температура знизилася. Симптоми повернулися лише через два тижні, коли він знову поїхав на тренування. Проте цього разу температура підвищилася до 39°C, а в фекаліях з’явилася кров. Йому зробили томографію, але причина хвороби так і не встановили. Через кілька днів його знову госпіталізували у лікарню з симптомами, характерними для зараження крові.

Під час колоноскопії в його кишечнику знайшли проковтнуту зубочистку. Після видалення стороннього предмета у пацієнта відкрилася сильна кровотеча.

Щоб зупинити кров, лікарі провели екстрену операцію. Як з’ясувалося, зубочистка пробила не тільки стінку товстої кишки, але і розташовану поруч артерію. Щоб відновити нормальний кровообіг, їм довелося взяти фрагмент артерії з стегна пацієнта.

Юнак провів в лікарні близько тижня. Йому знадобилося сім місяців, щоб повністю відновитися і повернутися в спорт. Після того, як лікар повідомив про зубочистку пацієнтові, хлопець згадав, що незадовго до погіршення самопочуття він з’їв сандвіч. Ймовірно, зубочистка була саме там.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.