Четвер, 23 Вересня, 2021
novyny.org@gmail.com
КіноКультураПодіїСвіт

Червона доріжка на “Берлінале” буде зроблена з морського сміття

Майже дві тони сміття, виловленого в океані, були перероблені у червоний килим, який постелять на берлінському кінофестивалі. В такий спосіб німецький уряд намагається привернути увагу до забруднення пластиком.

Червоний килим на 69-му Берлінському міжнародному кінофестивалі “Берлінале” цього року буде зроблений з переробленого сміття, яке виловили у морі. Про це у вівторок, 5 лютого, повідомило міністерство економічного співробітництва і розвитку ФРН, яке співпрацювало з організаторами фестивалю.

Перед трьома основними майданчиками фестивалю буде розгорнуто 2430 квадратних метрів килимових покриттів. Для їхнього виробництва було використано 1,6 тонни відходів, виловлених у морі, зокрема рибальських сіток, та старі килими. 

Ця акція має привернути увагу до проблеми забруднення світового океану відходами з пластику. “Червона килимова доріжка на Берлінале ніколи не була такою зеленою”, – заявив міністр економічної співпраці та розвитку ФРН Ґерд Мюллер (Gerd Müller).

За даними міністерства, щороку в океан викидається близько восьми мільйонів тонн пластикових відходів. Зараз вже 90 відсотків морських птахів мають у шлунках пластикові відходи. У 2050 році в океанах буде плавати більше пластику, ніж риби, наголошує відомство. 69-й “Берлінале” розпочнеться 7 лютого у столиці Німеччини.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.