Вівторок, 22 Квітня, 2025
АнонсиКультура

Куди піти 16 лютого

Концерт Oomph! у супроводі симфонічного оркестру

Німецький гурт Oomph! виступить у київському Жовтневому палаці у супроводі симфонічного оркестру.

Oomph! – один із небагатьох гуртів світу, який за свою 30-річну історію не змінював склад. Після короткої перерви минулого року німецька індастріал-легенда повертається з новим альбомом у січні 2019 року і відразу ж їде в тур.

У Києві гурт представить особливу програму – до суміші металу, індастріалу та EBM, яка й зробила їх успішними, Oomph! додають класичні аранжування.

Час: 19.00.

Місце: Міжнародний центр культури і мистецтв (алея Героїв Небесної Сотні, 1).

Вартість: 649 – 2599 грн.

Лекція «Слов’яни та зима: чи легко бути північним народом»

Після повернення додому із військового походу на звитяжних слов’янських воїнів давнини чекали звичайні, цілком зрозумілі й сучасній людині, проблеми: як обігріти свої домівки, як прогодувати свої сім’ї протягом тривалої та доволі суворої зими.

Яким чином слов’яни пристосовувалися до не надто дружнього довкілля, спробує розповісти під час своєї лекції археолог-славіст Євген Синиця.

Лекція в межах проекту «LikБез. Уроки історії», який у Національному музеї історії України проводить Likбез. Історичний Фронт.

Час: 14.00.

Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).

Вартість: 10 грн.

Концерт гурту «Мері»

«МЕРІ» – представники українського бріт-попу покоління 2000-них. За десять років існування група видала три офіційні альбоми – «Мерідіани» 2007, «Війни в прямому ефірі» 2010 і «Кулями Любов…» 2014. Свого часу хлопці відвідали з концертами Рим і навіть Вашингтон США. Свій музичний напрямок музиканти характеризують як opty-rock (легкий, ненав’язливий).

«МЕРІ» зіграють свої нові та добре знайомі і улюблені пісні.

Час: 22.00.

Місце: Docker pub (вул. Богатирська, 25).

Вартість: від 125 грн.

Барахолка «Кураж Базар: Love Actually»

Кураж Базар: Love Actually відбудеться 16-17 лютого і буде присвячений коханню. Коханню до чоловіка, жінки, дитини, любові до тварин, планети, книг, їжі, фану і людей❤

?Щоб налаштуватись на потрібний лад, відволіктись від зими, снігу і морозів, і надихнутись романтикою – наш плейліст

?Наша благодійна мета на лютий – зібрати 300 000 гривень на інклюзивний дитячий майданчик. Подробиці тут.

Серце Кураж Базар – це барахолка! На другому поверсі буде велика барахолка, де ви зможете знайти унікальні, цінні, вінтажні речі. Також продаватимуть і нові речі від класних українських брендів.

В кінотеатрі покажемо фільми, від яких теребонькне серце навіть у найсуворіших сухарів. Які саме? Читай тут.

Усі вихідні на Кураж Базар гратимуть пари діджеїв! Пропустити не можна, не підтанцьовувати – нереально. Розклад дивись тут.

А в суботу команда Кураж Базар запалить вечір дискотекою, де ставитимуть повільні пісні. Початок о 21.30! Запишіть собі, щоб не забути!

На Кураж Базар: Love Actually працюватиме тату-майстриня, яка наб’є ім’я вашої собаки, профіль мами, метелика і будь-що ще. Деталі тут.
?‍❤️‍?‍?Speed Dating – для тих, хто хоче познайомитись. Banana Wedding – для бажаючих одружитись на території без обмежень і стереотипів. Усі згодні? Гайда одружуватись! Подробиці тут.

О 20.00 Тарас Крупа з Перший LOVESPACE прочитає лекцію, після якої фраза «провести вечір наодинці вдома» заграє дуууже яскравими фарбами.

?Якщо зголоднієте, на фуд-корті можна поласувати хот-догами, бургерами, лапшою, супами, десертами, кавою. Будуть бари, глінтвейн, healthy і веган. Голодним не піде ніхто!

?У нас є дитяча кімната з іграшками, майстер-класами і нянями з Цілодобовий сервіс експрес нянь ParaSolka. Дізнавайтесь, як ви зможете відпочити від дітей і чому їм не буде нудно тут.

Місце: Експоцентр України (просп. Академіка Глушкова, 1).

Вартість: 100 грн. Людям з інвалідністю, дітям до 12 років, вагітним, іменинникам, ветеранам АТО і пенсіонерам вхід безкоштовний.

Концерт «Classic Rock Cover Night»

У програмі найвідоміші кавер-версії на R.E.M., Bon Jovi, The Eagles, Elvis Presley, The Beatles, Joe Cocker, Eric Сlapton, Pink Floyd у виконанні дніпровського колективу Symbol Sound.

Час: 21.00.

Місце: Docker-G pub (вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13).

Вартість: від 100 грн.

Лекція «Архітектура без архітектора»

Лекцію проведуть міський дослідник Олександр Анісімов та соціологиня Марія Франовська.

Чому міста в Україні так часто ненависні мешканцям? Чи це мешканці ненавидять місто, чи місто ненавидить їх? Хочеться зрозуміти причини цього, чи це так було завжди? Хто і чому виступає найбільш активним агентом нищівних змін середовища?

Якщо некомпетентні або корумповані міські управлінці і девелопери руйнують місто, бо хочуть на ньому нажитися, то чому руйнують місто самі жителі? Скоріше за все, цей мотив ніколи не висловлений так, але «архітектура без архітектора» — масове явище, що пронизує наше існування.

Зрозуміти причини не значить знайти вирішення, але значить перестати вішати ярлики, відмежовуватися і сторонитися. Що і є першим шляхом до вирішення

Складні процеси пізньої радянської перебудови і ранньої української будови створили підвалини теперішнього виду наших міст. На лекції ви зможете озирнутись назад.

Час: 16.00.

Місце: Мала галерея Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 12).

Вартість: вхід вільний.

Концерт «Все про любов»

Світові хіти та українські пісні про кохання прозвучать у виконанні чарівного дуету оперних прим – Анжеліни Швачки та Ірини Семененко, а також володаря титулу «Голос унікальної краси» Олександра Василенка.

Яскраві іспанські мотиви подарують солісти Національної філармонії Єлизавета Ліпітюк та Андрій Маслаков. Родзинкою концерту буде українське ретро – пісні Богдана Весоловського у виконанні Тріо бандуристок Українського радіо та дуету Олександра Василенка і Світлани Мирводи.

Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо прикрасить вечір різноманіттям інструментальних тембрів та оригінальних аранжувань.

Час: 19.00.

Місце: Будинок Звукозапису Українського Радіо (вул. Л. Первомайського, 5б).

Вартість: 70 – 150 грн.

Перше заняття у межах проекту «Візуальна абетка»

Перші творчі експерименти малечі починаються саме з лінійних малюнків. Згодом рухи стають упевненішими і відбувається справжнє диво – лінії перетворюються на зворушливих персонажів. Поступово тематичний діапазон робіт юних художників розширюється, а їхні допитливі погляди зустрічають безліч цікавинок, що надихають до творчості. Музейна експозиція, безсумнівно, є чудовим місцем для здійснення справжніх відкриттів.

На дітей очікують різноманітні творчі завдання й експерименти:

• Чи буває у лінії характер?

• Якими лініями краще зобразити міський або морський пейзаж?

• Яким чином одна й та сама форма може перетворитися на різні об’єкти?

• Майстер-клас із малювання

Заняття проводить завідувачка науково-просвітницької роботи – Оксана Агеєва.

Для дітей 6-7 років

Тривалість заняття: 60 хв.

Група до 12 осіб.

Програма складається з 5 занять, що проходять раз на два тижні.

Час: 12.00.

Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).

Вартість: 80 грн, реєстрація.

Концерт «All Star Jazz. Greatest Hits»

У межах серії вечорів «All Star Jazz» Національний Академічний духовий оркестр України виконає програму «Greatest Hits». Різні напрямки джазу, легендарні джазмени і їхні найвідоміші композиції – все це в один вечір і на одній сцені!

У цей вечір прозвучать джазові хіти з репертуару Елли Фіцджеральд, Ширлі Бессі, Френка Сінатри, Джеймса Брауна, Рея Чарльза, Хербі Хенкока, Джозефа Завінула і Чіка Коріа.

Гості зможуть насолодитися композиціями оркестрів Гленна Міллера, Дюка Еллінгтона, Каунта Бейсі, Бені Гудмена, Бадді Річа, Мейнарда Фергюсона, Гордона Гудвіна.

Також у програмі:

Feeling Good – Newley, Leslie Bricusse

Sing, Sing, Sing – Louis Prima

Hit the Road Jack – Percy Mayfield

Can`t buy me Love – John Lennon, Paul McCartney

I Know Why – Glenn Miller

It do not Mean a Thing – Duke Ellington, Irving Mill

Час: 20.00.

Місце: Будинок архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7).

Вартість: 225 – 500 грн.

Екскурсія «Ще як були ми козаками»

Екскурсія «Ще як були ми козаками» цілковито присвячена одному із найцікавіших і найяскравіших періодів в українській історії (XVII–XVIII ст.) – добі Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Кирила Розумовського.

Екскурсію проведе Олексій Савченко, старший науковий співробітник відділу пізньосередньовічної, ранньомодерної та нової історії України.

Час: 13.00.

Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).

Вартість: 20 грн та музейний квиток.

Концерт «Хенце, Станкович, Штраус»

Програма концерту Київського камерного оркестру під орудою Наталії Пономарчук. Цього разу у програмі – «Фантазія для струнних» Ханса Вернера Хенце, одночастинна Симфонія №4 (Lirica) сучасного українського композитора Євгена Станковича та «Метаморфози» для струнних Ріхарда Штрауса.

Київський камерний оркестр

Диригент – Наталія Пономарчук

Програма:

Х.В. Хенце – «Фантазія для струнних»,

Є. Станкович – Симфонія № 4 «Lirica»,

Р. Штраус – «Метаморфози».

Час: 19.00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 70 – 300 грн.

Вечірка «Saturday Selector vol.6»

Шостий тиждень підряд ми несемось під треки відібраних київських селекторів і навіть не думаємо зупинятись. Цього тижня на танцмайданчик залітають Annyrock та Eazy (Влад Буркун) зі своєю колекцією хіп-хопу, фанку, диско-фанку, та rare grooves.

Selectors: Annyrock Rocking-Chicks, Vlad Burkun (Eazy)

Час: 22.00.

Місце: Коктейльний бар «Хвильовий» (вул. Верхній Вал, 18).

Вартість: вхід вільний.

Виступ Oleksiy Bogolyubov Quartet feat. Ann Kozachenko

Цього вечора виступить піаніст, композитор та аранжувальник Олексій Боголюбов із новим проектом. У програмі під назвою How Deep is The Ocean прозвучать нові авторські композиції Олексія, а також сучасні аранжування джазових стандартів.

Олексій Боголюбов – український джазовий музикант, на рахунку якого 2 студійні авторські роботи, власна джазова школа, величезна кількість проектів і колаборацій із джазменами з усього світу, серед яких Louis Godwin ( USA), Marc Bernstein (USA), Zoe Glilby (Great Britain), Ingrid Arthur (USA) та багато інших.

Склад:

Олексій Боголюбов – рояль

Анна Козаченко – вокал

Валентин Корнієнко – контрабас

Ярослав Борис – барабани

Час: 20.00.

Місце: Old Fashioned Bar / 32 (вул. Воздвиженська, 32).

Вартість: 400 грн.

Залишити відповідь