Неділя, 6 Липня, 2025
АнонсиКультура

Куди піти 3 березня

Концерт Tiesto

Цей нідерландський діджей, музичний продюсер, композитор, дизайнер одягу і філантроп уже давно став таким собі Тоні Старком світу електронної музики. Рік за роком він ставав №1 серед діджеїв усього світу. А концерт у Києві до кінця життя запам’ятається кожному гостю.

Tiesto вже давно став всенародним улюбленцем у нідерландців, які висловлюють свою любов титулами набагато значнішими, ніж усілякі міжнародні премії і топи. За популяризацію культури Нідерландів Тейс Вервест (справжнє ім’я Tiesto) просто з рук королівської сім’ї отримав титул Лицаря Помаранчевого ордена і був включений до топ-40 найвеличніших голландців усіх часів.

Час: 21.00.

Місце: Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119).

Вартість: 1349 – 5499 грн.

«Майстерня можливостей» із художницею Катериною Бучацькою

PinchukArtCentre запрошує людей з особливостями розвитку старше 12 років на зустріч освітнього проекту «Майстерня можливостей». Під час заняття учасники створять колаж-асамбляж на картоні.

Заняття проведуть художниця Катерина Бучацька та психологиня і викладачка Ольга Шишлова.

Захід розпочнеться на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті». Тривалість зустрічі 1,5 години.

«Майстерня можливостей» – особливий освітній проект PinchukArtCentre, в якому разом із художниками дорослі люди з особливостями розвитку вирішують конкретні творчі задачі. Майстерня дає можливість учасникам проекту використати свої знання й уміння на практиці, усвідомити результати своєї роботи, отримати новий досвід та спілкуватися з оточуючими.

Під час заняття учасники розвивають своє просторові уявлення, самоконтроль, сенсорну сферу та тренують дрібну моторику. Виявлення прихованих талантів кожного та перетворення їх в актуальні можливості – основна задача проекту. Також «Майстерня можливостей» покликана сприяти толерантності у суспільстві та культурному різноманіттю.

Час: 15.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

Інтерактивна екскурсія «Прадавні таємниці великої скарбниці»

Це екскурсія-мандрівка в минуле в супроводі Хранителя Часу. Розділившись на команди, юні шукачі пригод виконають різноманітні завдання, що допоможуть їм дізнатися про світогляд та життя народів, які колись жили на території сучасної Україні.

Одне із завдань приведе дослідників до місця проведення стародавнього скіфського обряду братання. Інше завдання допоможе знайти частину давньоруського скарбу.

Час: 14.00.

Місце: Музей історичних коштовностей України (вул. Лаврська, 9).

Вартість: 60 грн, реєстрація.

Концерт ансамблю «Артехатта»

Камерний ансамбль «Артехатта» Мирослави Которович у своїй концертній програмі представлять своєрідну антологію танцю в західноєвропейській, зокрема українській класичній музиці.

У програмі «Танці у партитурах класиків» прозвучить музика Арканджело Кореллі, Дмитра Бортнянського, Антоніна Дворжака, Бели Бартока, Йоганнеса Брамса, Пабло де Сарасате, Сулхана Цинцадзе та Мирослава Скорика.

Програма:

Д. Бортнянський – «Танець Духів»

Е. Гріг – Сюїта у старовинному стилі «Із часів Хольберга» для струнних:

А. Дворжак – Слов’янський танець № 8 соль мінор, тв. 46

Б. Барток – Румунські танці (аранжування М. Ноутина)

Й. Брамс – «Угорський танець № 5»

М. Скорик – Іспанський танець з музики до драми Лесі Українки «Кам’яний господар»

П. Сарасате – Наварра

Е. Гріг – Два фрагменти із сюїти «Пер Гюнт» (аранжування А. Рахманіна)

С. Цинцадзе – Мініатюри на грузинські народні теми

М. Скорик – «Елегія»

М. Скорик – «Гуцульський танець»

Час: 19.00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 80 – 400 грн.

Лекція «Солодка спокуса: десерти середньовіччя та Ренесансу»

Що до смаку було людям середньовіччя та ранньомодерного часу? Чи чекали з нетерпінням на десерт і чи завжди десерт позначав щось солодке? Коли в європейський щоденний раціон входить цукор та стає невід’ємним інгредієнтом усіляких смаколиків? Як і коли здобуває визнання шоколад?

Про ці та інші цікавинки середньовічних і ренесансних десертів ви почуєте на лекції кандидата історичних наук, засновниці Symbolon. Центр середньовічних та ранньомодерних студій Stefaniia Demchuk!

Час: 14.00.

Місце: Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17).

Вартість: 70 грн.

Інтерактивна гра для дорослих «Мистецтво в мені» (18+)

Інтерактивна гра в експозиції виставки номінантів міжнародної премії для художників Future Generation Art Prize 2019. Гра «Мистецтво в мені» створює можливість встановити емоційний зв’язок з об’єктами сучасного мистецтва, відчути та зрозуміти сенс робіт.

Гру проведе викладачка та медіаторка арт-центру Дана Гордійчук.

Час: 16.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

Залишити відповідь