Середа, 14 Травня, 2025
АнонсиКультура

Куди піти 13 березня

Концерт «Tribute Adele»

Проект Петра Полтарєва «Джаз хауз» представляє нову програму найулюбленішої зірки української популярної музики та джазу, фіналістки шоу Х-фактор, Есмеральди Notre-dame de Paris Ukraine – Ольги Жмуріної.

«Tribute Adele» відкриє нові риси видатної співачки, занурить слухачів у світ World music, принесе море задоволення всім шанувальникам як Ольги Жмуріної, так і Adele!

Час: 19.00.

Місце: Міжнародний центр культури і мистецтв. Малий зал (алея Героїв Небесної Сотні, 1).

Вартість: 200 – 350 грн.

Відкриття виставки Миколи Молчана «Nullus»

Експозиція творів львів’янина Миколи Молчана (графіка, живопис, скульптура, паперова архітектура) – результат тривалої праці: від кропіткої дослідницької практики, що має зв’язок із завданнями мистецтва минулих століть, до пошуку власного виразу в сучасному світі.

Для Миколи Молчана пріоритетне мистецтво, в основі якого – людина: суперечливе створіння, котре, на жаль, не завжди центр та найвища мета Всесвіту. Характерна риса, що об’єднує різні періоди творчості автора, – аналітична складова, а саме спроба збагнути пластику природної форми. Окрему увагу мистець приділяє тому, як пластика тіла людини може дати поштовх до створення архітектури.

Про автора. Микола Молчан народився у м. Львові. Навчався в Ужгородському училищі прикладного мистецтва ім. А.Ерделі на відділі художньої обробки дерева (1991-1995), у Львівській академії мистецтв на відділі монументально-декоративного живопису (1996-2002). 2002-2004 – навчання на здобуття магістерського ступеня у ЛНАМ. Член Національної спілки художників України з 2012 р.

Час: 18.00.

Місце: Галерея «АВС-арт» (Андріївський узвіз, 2б).

Вартість: вхід вільний.

Концерт гурту «Буду»

418-ий концерт проекту «Тема з варіаціями. Live 3.0»

Музика «БУДУ» – це симбіоз басових партій, із багатими творчими аранжуваннями, в яких логічно вплітається наповнена фарбами радості й дощу чоловіча лірична поезія в чуттєвому виконанні пластичного і тембрально багатого жіночого вокалу.

Оскільки в «БУДУ» грають професійні музиканти, багатогранні та творчі особистості, у високій якості музики, щільності й вивіреності саунду, віртуозності виконання і вражаючою витіюватості текстових сенсів сумніватися немає ніякого сенсу.

9 жовтня 2017 року «БУДУ» випустили дебютний альбом під назвою «Катин Ехольот». Платівка була записана в Лондоні на студії Metropolis Studios, де записувалися без винятку всі світові артисти. Саунд-продюсером групи виступив Макс Гладецький, а записувати матеріал музикантам допомагав Ліам Джеймс Нолан, який отримав Греммі за альбом британської співачки Adele «25».

Alloise – вокал

Роман Чигир – ритм-гітара, тексти пісень.

Олег Сотников – бас-гітара

Віталій Савенко – граючий тренер

Олег Пашковський – клавіші

Сергій Балалаєв – барабани

Віктор Павелко – саксофони, кларнет, флейта

Ден Аду – труба, флюгельгорн

Олександр Чаркін – тромбон

Юрій Койниченко – тромбон

Юрій Семенов – міді-хорн, альт

Час: 20.00.

Місце: Music Space MK (вул. Богдана Хмельницького, 57б).

Вартість: 200 грн.

Відкриття виставки Павла Мазая «Mar Adentro»

Після значної перерви з часів його серії «Vacas» Павло продовжує пошук. Досліджуючи тему людських стосунків, тепер він запрошує нас до свого узбережжя…

На питання інтерв’ю галереї з автором: «Чи могли б Ви охарактеризувати серію робіт одним реченням? Про що вона?» Павло відповів: «Про нас із вами…»

/Коли закриваю очі … завжди стою на березі … скільки разів не намагався плисти назустріч … ти завжди повертаєш мене назад … туди … де сонце випалює татуювання у формі бика … на лівій стороні моїх грудей. .. через всі мої повернення … збився з рахунку … прокидаючись … кожен день … знову і знову … намагаюся доплисти до тебе … розриваючи ланцюга … закидаючи все глибше якоря … де руки мої – весла … Доки море … не покриє мою голову морською сіллю або сивиною … що в принципі одне й теж …/

Час: 19.00.

Місце: Ornament Art Space (вул. Анрі Барбюса, 53).

Вартість: вхід вільний.

Виступ Джаз-тріо Сергія Крашеніннікова

«My Old, but Evergreen Trio» («Моє стареньке, але вічнозелене тріо»)

Сергій Крашенінніков (фортепіано)

Олександр Сторожик (бас-гітара, контрабас)

Сергій Попов (барабани)

Спеціальний гість – Олександр Рукомойников (саксофон)

Програма:

Дж. Хендерсон – Requerdame («Зрозумій мене»)

Ж. Тілманс – Bluesette («Блюзет»)

А. К. Жобім – Once I Loved («Я кохав одного разу»)

Б. Голсон – I Remember Clifford («Я пам’ятаю Кліффорда»)

С. Суоллоу – Falling Grace («Послана Милість»)

Г. Гольштейн – «Письмо другу» («Лист до друга»)

Б. Мартіно – In Summer («Улітку»)

Ф. Фостер – Shiny Stockings («Блискучі панчохи»)

М. Девіс – Donna Lee («Донна Лі»)

С. Роллінс – Airegin («Айрегін»)

Г. Уоррен – There Will Never Be Another You («Другої такої не буде ніколи»)

Дж. Х’юзен – Polka Dots And Moonbeams («Плаття у цяточку і місячне сяйво»)

Ч. Коріа – Spain («Іспанія»)

Х. Сілвер – A Prescription For The Blues («Рецепт для блюзу»)

Час: 19:00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 70 – 300 грн.

Арт-середа: Анастасія Любченко

У межах проекту «Арт-Середа» відбудеться презентація театрального фестивалю Mime Wave, яку проведе режисерка, мім-акторка, засновниця та художня керівниця Mime Wave Анастасія Любченко.

Анастасія розповість про свій досвід роботи у сфері сценічного мистецтва, досвід навчання у Театральній Академії Амстердаму та фестиваль Mime Wave, який відбудеться у Києві в червні 2019 року. Під час цього фестивалю до Києва приїде декілька театральних колективів та режсери, які працюють із таким напрямком, як фізичний театр.

Також на учасників та відвідувачів чекає безкоштовна програма лекцій та дискусій, що відбуватиметься у просторі IZONE. А тих, хто хоче поглибити свої знання у сфері театрального менеджменту, чекатиме тижневий інтенсив із можливістю отримати поради експертів та мінімальні ресурси на реалізацію проекту.

Анастасія Любченко випускниця Театральної Академії Амстердаму (Amsterdamse Hogeschool voor de kunsten), відділення – «міме». Під час життя у Києві закінчила Університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенко-Карого, відділення режисура анімаційного кіно та Київський Естрадно-Цирковий коледж, відділення пантоміми. Працювала в театральних компаніях Нідерландів: MAAS, Orkater, NNT, Golden Palace, Giulio D’Anna, Theatergroep Boogaerdt/VanderSchoot. Як режисерка створила серію вистав: “Metamorphosis / Метаморфози”, “Вода / Water”, “Influence / Вплив”, “Purple Wedding /Багряне Весілля”, “A little explanation of my paintings / Короткі пояснення моїх картин”. У 2010 році створила організацію Mime Wave, яка спрямована на співпрацю України та Нідерландів у сфері культури.

Час: 18.30.

Місце: Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8).

Вартість: вхід вільний.

Музична програма від 20ft Radio #2

У межах музичної програми під кураторством 20ft Radio в PinchukArtCentre відбудеться тиха вечірка. Протягом дня діджеї та резиденти 20ft Radio гратимуть в експозиції, а відвідувачі зможуть їх слухати, використовуючи мобільний додаток, власні смартфон та навушники.

Студія незалежного 20ft Radio розташовується в обладнаному металевому контейнері, розміщенному на території колишньої стрічкоткацької фабрики в Києві. В PinchukArtCentre 20ft Radio обладнають студію в металевому контейнері, що є частиною інсталляції японського художника Ю Аракі, учасника виставки FGAP 2019.

Аби слухати радіо-трансляцію у будь-якому місці експозиції, відвідувачам необхідно буде встановити на власний смартфон додаток 20ft Radio. Додаток можна буде завантажити, зісканувавши qr-код, що буде розміщений біля інсталяції Ю Аракі, на 5-му поверсі арт-центру.

Розклад виступів:

14.00 – David

15.00 – Unaussprechlichen Kulten

16.00 – Nemo

17.00 – dj rab

18.00 – Jul Tron

19.00 – Eazy

Після 20.30 вхід в арт-центр буде обмежено.

Час: 14.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).

Вартість: вхід вільний.

Арт-проект Дмитра Молдованова «Порядок хаосу»

Виставка «Хаос порядку» – про причину та її підривний потенціал. Йдучи вулицею, ми часто не звертаємо уваги на те, що діється навколо. Світ жорстокий і динамічний, тому якщо гостро реагувати на це, можна заробити нервовий розлад. Ті, хто не бояться так ризикувати, фіксуючи незвичне та страшне, стають пророками смерті й народження нових цінностей, зміни хаосу порядку на порядок хаосу.

Час: 19.00.

Місце: Я Галерея (вул. Хорива, 49б).

Вартість: вхід вільний.

Залишити відповідь