
Концерт «Гра престолів. Частина ІІ»
У межах всеукраїнського туру – новий наймасштабніший музичний проект цього року «Гра престолів ІІ» — велике симфонічне шоу до світових кіношедеврів з новою програмою у виконанні оркестру Андрія Чорного та хору Voice of the Sympho Rock.
Ви почуєте легендарні саундтреки до найпопулярнішого та улюбленого серіалу сучасності «Гра Престолів» (усі сезони!) та музику до кінофільмів великих композиторів Раміна Джавади, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота та багато інших лауреатів премії «Оскар», «Греммі» та «Золотий глобус».
Концерт за участю 200 музикантів, хористів та виконавців.
Диригент: Андрій Чорний
Час: 19.00.

Вуличне дійство-відкриття «Французької весни в Україні»
Повітряно-циркове вуличне дійство «Садівниця Мю і кінематика флюїдів» від французького колективу Transe Express. Небесно-повітряна феєрія, де музика, візуальні образи, неймовірні акробатичні трюки захоплять серця глядачів!
Задуманий як історія занурення у матерію, сюжет спектаклю розгортатиметься навколо схожої на квітку оригінальної конструкції, що відчиняється, як велетенська музична скринька. Зачеплена на підйомний кран повітряна зірка спілкується з гнучкою анемоною в повітрі, в той час як глядачі зачаровуються світловою ходою артистів по землі.
Створена новою командою митців за участі досвідчених учасників колективу, ця вистава пропонує небесно-повітряну феєрію, де музика, візуальні образи, неймовірні акробатичні трюки захоплять серця глядачів.
Про сам фестиваль «Французька весна» тут.
Час: 20.30.
Місце: Софіївська площа.
Вартість: вхід вільний.

Концерт Kyiv Mozart Orchestra
Камерний вечір класичної музики в атмосферному залі з багатою історією – в Будинку Актора. У програмі концерту прозвучать композиції Моцарта, Рахманінова і Каміля Сен-Санса.
Kyiv Mozart Quartet – незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь у міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в своєму новому проекті.
Програма концерту:
Сергій Рахманінов – Trio élégiaque Nr. 1 g-Moll (Елегійне тріо для скрипки віолончелі та фортепіано)
В. А. Моцарт – Квінтет для кларнета і струнних A-dur K. 581
В. А. Моцарт – Тріо «Kegelstatt» для кларнета, альта і фортепіано Es-dur K. 498
Каміль Сен-Санс – Квартет для скрипки, альта, віолончелі та фортепіано B-dur Op.41 (3-4 частини)
Час: 19.00.
Місце: Будинок актора (вул. Ярославів Вал, 7).
Вартість: 250 – 350 грн.

Лекція «Український авангард. Революція світогляду»
31 січня 1914 року в Києві, у міському театрі, що колись стояв на місці стадіону «Динамо», відбувся виступ поетів-футуристів. Давид Бурлюк, Василь Каменський і Володимир Маяковський підвісили догори дригом рояль. На запитання здивованої публіки Володимир Маяковський відповів: «Рояль висить, тому що я на ньому грати не буду».
Такі футуристичні акції не були рідкістю на початку 1910-их років – художники епатували публіку, роздаючи «ляпаси громадському смаку» та змінюючи традиційні уявлення про завдання мистецтва.
Про зміни, що відбулися в світогляді людей наприкінці 1900-их років та призвели до революції в мистецтві, поговоримо на лекції «Український авангард. Революція світогляду: від кубізму до супрематизму».
Лекцію читає старша наукова співробітниця Тетяна Жмурко.
Час: 14.00.
Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).
Вартість: 70 грн, реєстрація.

Концерт «Neformat 15YRS»
Все, що тобі треба знати, – Неформату 15!
Сучукрмуз вже «не той»? У 2010 було краще? Сноб твоє друге ім’я, але ти забув свій логін на форумі Неформату? 30 березня прийди у Mezzanine та розкажи за звук і де хто лажає.
Лайнап:
Warningfog (grindcore)
Orpha (melodic hardcore)
H.Soror (psychedelic, nowave)
+secret guests
Час: 18.00.
Місце: Mezzanine (вул. Нижньоюрківська, 31).
Вартість: 150 – 200 грн.

Заняття «Зберемося разом» для дітей віком 6-9 років та їхніх батьків
Традиційно в останню суботу місяця PinchukArtCentre запрошує дітей віком 6-9 років та їхніх батьків на сімейне заняття «Зберемося разом».
Дорослі та маленькі учасники детальніше познайомляться з яскравими інсталяціями учасників виставки Future Generation Art Prize 2019 колумбійської художниці Гали Поррас-Кім та данського художника Якоба Стеенсена, які досліджують ставлення людей до різних природних явищ. Здобуті враження та образи, що закарбувалися у пам’яті, учасники відтворять за допомогою глини.
Заняття проведе Катерина Окремова, співзасновниця простору домашньої освіти БеркоШко, авторка міждисциплінарних освітніх проектів для дітей та підлітків (мистецтво, історія мистецтва, театр, ігри на взаємодію, музейна педагогіка, подорожі), ведуча воркшопів з ігрового навчання для дорослих.
Час: 16.00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2), на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті».
Вартість: вхід вільний, реєстрація.

Концерт «Музика Землі» у Годину Землі
WWF Україна та Svitlo Concert запрошують вас на концерт на честь Години Землі, щоб провести цей час із користю для планети та для себе. Усі електричні прилади буде вимкнено. А класичною музикою ви насолоджуватиметеся при світлі свічок.
Час: 20.00.
Місце: Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6).
Вартість: 125 – 425 грн.

Авторська екскурсія виставкою «Дивовижні історії Криму»
Що ховають у собі таврійські кургани?
Приходьте на авторську екскурсію виставкою «Дивовижні історії Криму» і дізнайтесь про населення степу від доби бронзи до нового часу, про скіфів, сарматів та їхніх нащадків, а також як і для чого археологи розкопують кургани.
Екскурсію проводитиме провідний науковий співробітник ІА НАНУ, доктор історичних наук Олександр Симоненко.
Час: 14.00.
Місце: Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12).
Вартість: 80 грн.

Концерт «Астор «Вбивця» Танго»
Авторський концерт-есе Леоніли Круглікової
Струнний квартет «КАПРИС-КЛАСІК» –
Тетяна Хоменко (скрипка)
Олександра Савченко (скрипка)
Леоніла Круглікова (альт) – керівник
Євгенія Дячук (віолончель)
Участь беруть:
Віктор Мацко (ударні)
Олександр Рудько (художнє слово)
Автор ідеї і режисер – Леоніла Круглікова
А. Вільйольдо – Tанго «El Choclo» («Кукурудзяне зернятко»)
К. Гардель – Танго «Por una cabeza» із кінофільму «Аромат жінки»
– Танго «Adios Muchachos» («Прощайте, хлопчики»)
А. П’яццолла
– Паризьке танго
– Paloma («Голубка»)
– Tango en La Noche («Танго ночі»)
– Meditango (Танго «Медитація»)
– Adios Nonino («Прощай, Ноніно»)
– Revirado («Задзеркалля»)
– Milonga del Angel («Пісня Янгола»)
– Танго «Романс Диявола»
– La Muerte del Angel («Смерть Янгола»)
– Resurrección del Angel («Воскресіння Янгола»)
– Tanguedia («Тангедія»)
Г. Брегович – Танго «Табакера»
А. П’яццолла – Oblivion (Танго «Забуття»)
– Libertango («Танго свободи»)
Час: 19.00.
Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).
Вартість: 70 – 300 грн.

Вечірня екскурсія з каганцями «Таємниці українських дворян»
Овіяне романтикою ХІХ ст. Міцний запах пороху на війні й делікатні аромати троянд на балах, ніжні зустрічі при місячному сяйві та нерозділене кохання, стрімкі злети улюбленців долі та безславні падіння невдах…
А яким було життя тогочасних українських знаменитостей: засновників бізнес-імперій, нуворишів, які здобули величезні статки завдяки цукровому буму та змогли купити собі дворянські статуси, власників палаців, колекціонерів антикваріату, щедрих меценатів та їхніх друзів – письменників, поетів, художників? Кого порівнювали з героєм роману Теодора Драйзера? Чий маєток називали українським Парнасом? А який рід згас через прокляття запорізьких характерників?
При мерехтливому світлі каганців ви почуєте відповіді на ці запитання та розкриєте для себе багато інших таємниць, якими оповиті найвідоміші дворянські роди України ХІХ сторіччя.
Бронь квитків: (044) 278 48 64.
Час: 19.30.
Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).
Вартість: 150 грн.

Концерт «Вечір музики Бароко»
Мистецький проект «BAROCCOplus» презентує спільний концерт із видатною музиканткою культурного сьогодення України – Світланою Шабалтіною (клавесин).
Світлана Марківна – засновниця української клавесинної школи. Автор книги «Клавесин крізь віки». В Україні популярність клавесину значною мірою зобов’язана творчій діяльності Світлани Шабалтіної.
Звучатимуть твори А. Форкере, А. Солера для клавесину соло, а також соната La Follia А.Кореллі та Коцерт для клавесину з оркестром №3 D dur Й.С. Баха у супроводі ансамблю «BAROCCOplus».
Час: 18.00.
Місце: Кірха Святої Катерини (вул. Лютеранська, 22).
Вартість: 200 грн.