Вівторок, 23 Липня, 2024
АвторськеПолітикаУкраїна

Як ми поспілкувалися зі штабом Петра Порошенка

Ми вже розповідали, чим закінчилася наша спроба поспілкуватися з командою Зе. І закінчувалася ця розповідь обіцянкою повторити експеримент зі штабом іншого кандидата.

Складність полягала в тому, що Петро Порошенко водночас і чинний Президент, і кандидат. Ці дві іпостасі не завжди можна коректно розвести. Тому натрапити на інтернет-слід Порошенка-кандидата не так просто, як його головного конкурента. Ще один мінус його штабові, яка на цих перегонах демонструє рідкісне поєднання креативності та заскорузлості.

Щоб ускладнити собі завдання, запит до прес-служби кандидата ми надіслали не на бланку видання, а просто в тілі листа. І відповідь з’явилася за 35 хвилин: «Доброго дня! В нас регулярно відбуваються брифінги штабу П.Порошенка.

Анонси можна отримувати з сайту pp2019.org, а також на сторінці у мережі Facebook https://www.facebook.com/PetroPoroshenko2019/?epa=SEARCH_BOX». Що ж, слід віддати прес-службі Порошенка належне: так і має працювати прес-служба. До речі, вона також має і телефон, на відміну від прес-служби Зеленського. І зацікавленість у тому, аби якомога більше представників ЗМІ отримали можливість доступу до інформації: розклад брифінгів речника передвиборчого штабу Петра Порошенка, Олега Медведєва, справді дуже щільний.

Резюме: прес-служба кандидата Порошенка просто нормально робить свою роботу. Ніякого «Сенсація! Шок!» тут очікувати не доводиться – працюють люди, які мають чітке уявлення і про мету своєї роботи, і про межі своїх обов’язків.

Хотілось би тут додати якийсь глибокодумний висновок, але результати наших тест-драйвів говорять самі за себе.

1 коментар

Залишити відповідь