Понеділок, Серпень 19, 2019
ОсвітаСвіт

Випускники у Німеччині протестують проти надто складних іспитів з математики

На думку німецьких школярів, складений ними випускний іспит з математики був занадто складним

У низці федеральних земель Німеччини учні випускних класів шкіл дотримуються думки, що підсумковий письмовий іспит з математики, який вони складали минулої п’ятниці, 3 травня, був занадто складним, передає DW.

Свій протест у зв’язку з цим вони висловлюють у петиціях, розміщених в інтернеті і адресованих міністерствам просвіти федеральних земель Німеччини. Обурення школярів, серед яких – жителі Баварії, Нижньої Саксонії, Бремена, Гамбурга, Саара, Тюрингії, Берліна, Мекленбурга – Передньої Померанії, поділяють вже понад 60 тисяч осіб.

Скарги школярів на надто складні завдання іспитів – явище в Німеччині не рідкісне. Але щоб випускний іспит викликав протести з боку такої кількості випускників, – це виняток.

У Тюрингії учні знайшли підтримку з боку деяких вчителів, які теж вважають нинішні іспити з математики невиправдано складними. У Баварії міністерство освіти вже заявило, що ставиться до протестів випускників з усією серйозністю і перевірить, чи не були завдання справді занадто складними для учнів.

Так само вважає і голова Баварського об’єднання філологів Міхаель Швеґерл. Те, що в школярів з’явилося відчуття, ніби письмовий випускний іспит з математики здався їм занадто важким, можна зрозуміти, оскільки це – абсолютно нормальна людська реакція. Він також нагадує: що якщо подивитися на статистику оцінок учнів на випускних іспитах останніх років, то видно, що їхній середній бал практично не змінюється, – незалежно від того, здавалися ці завдання тоді важкими або простими.

Залишити відповідь

13 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.