Четвер, 3 Грудня, 2020
novyny.org@gmail.com
Оборона

В Міноборони показали нові житлові модулі для військових ООС з душем і кондиціонерами (фото)

Військовослужбовці на першій та другій лінії оборони будуть забезпечені мобільними житловими модулями. Перші моделі пообіцяли відправити на Донбас для тестування найближчими днями.

Про це йдеться на сайті Міноборони.

Була задача поліпшити умови для наших хлопців, і не тільки для хлопців, для всіх, хто допомагає нашій армії, поліпшити умови… Тут підготовлені мобільні такі хатинки для військових, там все є найголовніше: є кондиціонери, є підігрів-пічка на зиму, там є окремі мобільні пральні

— зазначив Зеленський під час презентації модулів.
Фото: Міноборони

Повідомляється, що на презентації продемонстрували три варіанти зазначених модулів. Їхня комплектація та моделювання залежатимуть від місця застосування розробки, зазначають у міністерстві.

Якщо буде небезпека для життя наших військовослужбовців, споруди будуть заглиблюватися та змінюватися за конструкцією, щоб особовий склад не отримав ураження. У інших місцях, — там де вони не будуть заглиблені у землю, — є інженерні засоби захисту — це гебіони, якими буде захищено особовий склад від дій диверсійних груп, які можуть проникнути вглиб нашого кордону оборони, і якщо виникне така необхідність захищатися від дій ворога

— зазначив міністр оборони Степан Полторак.
Фото: Міноборони

Як повідомляє «Укрінформ», Полторак додав, що сьогодні-завтра перші житлові контейнери будуть відправлені в зону проведення ООС на тестування, і вже після цього буде укладатися договір на закупівлю великої партії модулів.

Фото: Міноборони

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.