Субота, 30 Травня, 2020
Музика

Стінг сьогодні, 2 жовтня, святкує своє 68-річчя

Англійський рок-музикант та актор Стінг – філантроп, екозахисник та чудовий батько шести дітей – саме такого Стінга знають фанати за лаштунками сцени

Вже давно просторами мережі шириться дуже влучна цитата про творчіть Стінга: “На світі немає людини, яка б не любила пісні Стінга, є тільки ті, хто просто їх не чув”. І це правда. На культових піснях Стінга виросло не одне покоління меломанів, які продовжують переспівувати його хіти у чуттєвих каверах.

Справжнє ім’я Стінга – Гордон Меттью Томас Самнер, однак його сценічне “псевдо” назавжди залишилось у музичних чартах та плейлистах мільйонів прихильників. Стінг виріс у портовому містечку у Великобританії і з дитинства захоплювався музикою. Він з нетерпінням чекав музикантів, яких щоразу запрошували на урочистий спуск нового корабля на воду, а також мав своїх музичних кумирів, творчістю яких захоплювався.

Хто знає, чи мали б ми змогу сьогодні чути голос Стінга, якби він не обрав “стежку” артиста. Адже після закінчення гімназії Стінг деякий час працював кондуктором, податковим інспектором та проходив практику, працюючи в школі вчителем англійської. Але в період роботи вчителем він зрозумів, що музика є його головною пристрастю. Він пробував свої сили у колективах Newcastle Big Band, Phoeniх Jazzmen, Last Exit і в останньому “пробився” у Лондон.

Залишити відповідь

6 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.