Субота, 24 Лютого, 2024
Події

Посольство України в Ірані з’ясовує, скільки громадян України було на борту літака, що розбився, відомо що дев’ять членів екіпажу були українцями

Посольство України в Ірані наразі з’ясовує, хто з пасажирів не був присутній на борту літака Boeing 737 Міжнародних авіаліній України, який зазнав аварії в Тегерані в середу, і наявність серед пасажирів громадян України.

Про це повідомляється в повідомленні на сайті посольства України в Ірані в середу.

За попередньою інформацією іранської сторони, літак розбився в наслідок аварії двигуна через технічні причини. Наразі версія теракту чи ракетної атаки виключається.

За даними компанії МАУ, на зазначений рейс придбали квитки 168 осіб. Наразі з’ясовується хто з пасажирів не був присутній на борту та наявність серед пасажирів громадян України.

Також на борту перебували 9 членів екіпажу – громадяни України.

У посольстві також уточнили деталі трагедії: літак Boeing-737 української авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) після зльоту з аеропорту ім. Імама Хомейні. Дипломати також підтвердили, що всі, хто перебував на борту, загинули.

Посольство висловлює своє співчуття усім близьким та родичам загиблих,та активно займається з’ясуванням обставин катастрофи та формальностями, пов’язаними з цим. На місці аварії, перебуває Посол України в Ірані, Сергій Бурдиляк .

Для родичів жертв та представників ЗМІ Посольством відкрито гарячу лінію (+98 21) 22 72 26 58