Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Оборона

Міжнародні навчання в Україні перенесли через коронавірус

У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили про ухвалене рішення щодо перенесення міжнародних військових навчань на території країни з метою недопущення розповсюдження COVID-19.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

“Заходи багатонаціональної колективної підготовки на території України за участю підрозділів ЗСУ, із запровадженням обмежувальних заходів щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 – перенесені”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також перенесені на невизначений термін ротації національного персоналу, які виконують завдання у складі міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

“Перенесені на невизначений термін ротації національного персоналу, які виконують завдання у складі міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки. Водночас, заходи підготовки для проведення ротацій національного контингенту в Косово, Республіка Сербія та 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго залишаються без змін. Разом із тим, опрацьовується питання повернення в Україну 8 військовослужбовців й одного мінно-пошукового собаки ЗС України, які виконують завдання у складі місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан», – йдеться в повідомленні Генштабу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.