Середа, 3 Червня, 2020
ІсторіїПодії

Як Аліна з Дорошівки знайшла свого принца в Москві або Скарби родини Лаптєвих

В Аліни Гончаренко, колишній мешканки села Дорошівка, що на Миколаївщині, мрії про «принца на білому коні» та просте жіноче щастя, перетворилися в реалію. І полюбила вона всім серцем не просто когось, а цілого суддю московського арбітражного суду Василя Лаптєва.

Той відповів взаємністю (хоча все могло бути і навпаки: не він відповів, а вона «наполягла»).

Аліна Лаптєва

Але як би там не сталося, а  українська красуня з Дорошівки, учорашня випускниця харківського юридичного коледжу стала не лише дружиною судді Аліною Лаптєвою, але й співвласницею квартири в російській столиці, гарного будинку в котеджному містечку «Гринвіч» під Москвою та декількох люксових авто. А її діти стали учнями однієї з найпрестижнійших шкіл у дорогій околиці російської столиці – «Інтек», рік навчання в якій коштує 1 млн 335 тис. російських рублів. А головна  вимога школи, – і діти, і їх батьки мають бути настільки «обдарованими», щоби лише згадування їж прізвищ наводило жах на конкурентів та всілякі перевіряючи організації.

Але справа  – не в школі, тобто, не лише в школі. Справа – у грошах.

Багатьох, сусідів Аліни по містечку, її колег, батьків однокласників дітей Лаптєвих, деякі фіскальні органи та і недоброзичливців її чоловіка Василя Андрійовича, яких в нього, в силу його посади та службових обов’язків, вистачало, цікавило питання: а гроші звідки?

Суддя Василь Лаптєв

 За даними відкритих джерел (а всі державні чиновники, яким є Василь Лаптєв повинні за російськими законами відкрито декларувати все, що вони та їх родини отримують та мають у власності), кожен може «залізти до кишені» судді та його близьких та скласти уявлення про бюджет родини Лаптєвих. Скласти та залитися сльозами. Не вистачає їм, біднесеньким, ледь кінці з кінцями зводять Лаптєви.

Так, на всю родину подружжя заробило в 2018 році 3,5 мільйони рублів (це, якщо вірити інформації, яку було опубліковано на сайті арбітражного суду Москви, після сплати податків – 3,1 млн), а витрати лише на освіту дітей склали майже 2,5 млн, або  80 з гаком відсотків від прибутків родини. А ще ж є квадратні метри у вигляді квартири у білокамінній та недешевий будинок в котеджному містечку «Гринвіч», де лише витрати на електрику та газ складають 200 з гаком тисяч рублів, без урахування 180-ти тисяч експлуатаційних витрат. Ось і все, – на все інше грошей немає: ані на поїсти, ані на «Порше» і «Мерс», які вже покрилися пилом в гаражі, бо немає грошей на паливо. На роботу доводиться ходити пішки або користуватися громадським транспортом (хоча, й на це грошей не вистачає, як і на сам гараж та обслуговування автівок).

Але ж і це не все, на цьому витрати на «гідне життя» не закінчуються. Увага та любов до дітей виявляються не лише в тому, що вони вчаться в елітному учбовому закладі.

Олександрія Лаптєва

Так, дочка Лаптєвих, 12-річна Олександрія, рядом інтернет видань визнано майбутньою іконою стилю. Відповідно, юна «ікона» з 6 класу Ломоносовської школи «Інтек» потребує додаткової батьківської уваги та грошових витрат. І батьки творять дива. З річного бюджету, який, нагадаємо, вже закінчився на оплаті освіти та комуналки в котеджному містечку, вони, прямо-таки, як у казці, спромоглися винайти кошти на багаточисельні фотосесії для обдарованої, і, дійсно, красивої дочки. А кожна сесія у більш-менш пристойних фотостудій Москви коштує від 1500 рублів за годину роботи фотографа, не враховуючи оплати стилістів та візажистів. Та й сама допомога в просуненні дочки, для якої, здається, готується шлях такої собі «інтелектуальної моделі» (наголос на останнє слово) – справа не з дешевих. Тут і гардероб на сотні тисяч рублів, і оплата піарщика, який порадить та допоможе Олександрії бути там, де треба, тобто, світитися на потрібних телеканалах (наприклад, в шоу Малахова), і в потрібних «глянцях» та інтернет-ЗМІ. Але бог з цим, чого не зробиш для улюблениці родини, – тут вже й пасок затягнеш, але сотню іншу тисяч на її яскраве та світле майбутнє не пожалкуєш. Тому Лаптєви по вечорах, у вільний від судочинства, тобто, роботи, час, ще щось і руками роблять, щоб потім це продати, а отримані гроші вкласти в дочку.

Але і це копійки, якщо порівняти витрати на дочку з тим, у що вилазить родині Лаптєвих їх мрія – суддівське «родовое имение Лаптєвих», «дворянське гніздо”, будівництво якого на ділянці в гектар йде у ближньому Підмосков’ї.

Будівництво гніздечка Лаптєвих…

І це вам не кросівки для школи за 77 тисяч рублів, тут витрати на голову більші. І бюджету на це – зась, немає. Він, нагадаємо, закінчився на школі та компослугах за котедж.

Якщо відкинути версії, що Лаптєви знайшли скарб, а сам суддя державного арбітражного суду отримав ще й великий спадок, виникає логічне питання: як на три мільйони в рік така обдарована родина може жити «на повну» і витрачати в рази більше…

Залишити відповідь

thirteen − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.