Понеділок, 26 Вересня, 2022
Для себе

Розповідаємо про етапи виходу України з карантину

Україна уже перебуває на шляху послаблення карантинних обмежень. Не винятком тут є і галузь культури

У Міністерстві культури та інформаційної політики України розповіли сайту 24 каналу, як буде відбуватися подальше послаблення карантину для галузі та що дозволено уже.

План виходу з карантину закладів культури та мистецької освіти спирається на загальнодержавні етапи, запропоновані МОЗ. Варто зазначити, що їх дати наразі – орієнтовні та можуть коригуватися. Також усі обмежувальні заходи скасовуються за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо, залежно від ситуації з поширенням вірусу).

Наразі подальше “відкриття” для галузі культури виглядає так:

ІІІ етап (з 1 червня)

  • Відновлення повноцінного репетиційного процесу, роботи постановочної, інженерно-технічної та адміністративної частин.
  • Проведення вистав, концертів та інших культурно-мистецьких заходів на відкритих майданчиках.
  • Відкриття бібліотек.
  • Допуск студентів фахових мистецьких коледжів та ВНЗ до індивідуальних та малогрупових (до 10 осіб) занять для підготовки до підсумкової атестації та творчих конкурсів для вступу.

Все вищезазначене – за умови дотримання потрібної дистанції, забезпечення учасників засобами індивідуального захисту та дотримання заходів обережності.

IV етап

  • Проведення вистав, концертів та інших культурно-мистецьких заходів в приміщеннях закладів культури (за умови дотримання відповідної дистанції та обов’язкової попередньої обробки приміщень засобами дезінфекції). Учасники мають бути забезпечені масками та дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  • Доступ абітурієнтів до закладів вищої та фахової передвищої освіти для проходження вступних творчих випробувань, відповідно до умов прийому.

V етап

  • Повне зняття обмежень.
  • Відновлення творчо-виробничого процесу закладів культури.
  • Відновлення навчальних занять в закладах мистецької освіти всіх рівнів.
етапи виходу з карантину

Мінкульт та Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики ініціювали низку заходів: у ВР зареєстровано пакет проєктів законів (№337733783379), яким спрямовано підтримати галузь культури та спростити окремі аспекти правового регулювання на період карантину та виходу з нього.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.