Неділя, 28 Травня, 2023
ВійнаСуспільствоУкраїна

Чи можливе розширення мобілізації та від чого це залежатиме

У випадку затяжної війни українцям слід бути готовими до розширення мобілізації. Також цілком вірогідно, що після 23 серпня загальна мобілізація буде продовжена.

Про нові хвилі мобілізації читайте у матеріалі 24 каналу. Розширення мобілізації залежатиме від тривалості війни та інтенсивності бойових дій, кажуть експерти, передає 24 канал.

У разі затяжної війни мобілізація буде нарощуватись

Так Микола Волківський, президент “Першого міжнародного фонду розвитку України”, та Артем Олійник, президент “МАСПН” Україна, зауважили, що у таких випадках ЗСУ необхідна буде регулярна ротація, доукомплектування, формування оперативних резервів.

Мобілізація не проходила хвилями

Віолета Монастирська, адвокатка Адвокатського об’єднання Legal Strategy, уточнила, що з 15 березня актуальною є друга хвиля мобілізації, проте на практиці все відбувається не зовсім так. У Командуванні Сухопутних військ ЗСУ раніше зауважували, що мобілізація була одна і відбувалась вона не хвилями.

У Збройних Силах зауважили, якщо буде необхідність, то мобілізовуватимуть тих осіб, у яких буде на цей момент потреба у війську.

Зверніть увагу! Вже після 23 серпня влада ухвалить рішення про продовження воєнного стану та загальної мобілізації. Через тривалі бойові дії, це цілком ймовірний сценарій.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.