Понеділок, 29 Травня, 2023
ВійнаЖертви війни

14 поранених військових з України доставлено до лікарень Вроцлава

«Ми все ще показуємо нашу солідарність з Україною. Ми допомагаємо та виконуємо програму приймання поранених військових з України, яку підготував польський уряд», – наголосив заступник нижньосілезького воєводи Боґуслав Шпитма, повідомляє Польське радіо.

У ніч з п’ятниці на суботу на Головний залізничний вокзал Вроцлава прибув спецпотяг із пораненими військовими з України. Машинами швидкої допомоги їх доправили до трьох лікарень у Вроцлаві, де їм нададуть необхідну допомогу, повідомили в Нижньосілезькому воєводському управлінні. Разом з 14 пораненими військовими з України приїхали їхні родичі, яким нададуть притулок.

«Ми все ще показуємо нашу солідарність з Україною. Ми допомагаємо та виконуємо програму приймання поранених військових з України, яку підготував польський уряд. Сьогодні в Нижній Сілезії ми підтримуємо тих, хто донедавна воював, захищаючи свою країну», – наголосив заступник нижньосілезького воєводи Боґуслав Шпитма, який приймав військових.

До акції було залучено багато служб, зокрема поліцію, солдатів Війська територіальної оборони, швидку допомогу та медиків. На місці був присутній Генеральний консул України у Вроцлаві Юрій Токар.

Як повідомили у Нижньосілезькому воєводському управлінні, поранення постраждалих є типовими для наслідків вибухів та пострілів. Військові потребують подальших медичних втручань, зокрема реконструкції, хірургічних, ортопедичних та офтальмологічних процедур.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.