Середа, 6 Вересня, 2023
ЕксклюзивПодіїРуzкій мір

“Вчєра пріснілся сон прєкрасний –масква сгарєла целіком…” – скандал за участі російського аташе в Латвії (ФОТО, ВІДЕО)

"Вчера приснился сон прекрасный –
Москва сгорела целиком.
Пожар на площади на Красной,
И тлеет бывший Избирком.
Никто не выжил – все сгорели…"

У Латвії спалахнув новий скандал за участю аташе Росії. Так, співробітник посольства РФ заплатив гроші в караоке-клубі, щоб українцям, які там були присутні, не включали пісень на їхнє замовлення, повідомляє телеграм-канал ПРАВІ.

В розважальному закладі відпочивали кілька громадян України, які співали пісні рідною мовою. Це не сподобалося аташе країни-агресора і він заплатив адміністрації клубу 2 тис. євро за те, щоби вона не виконувала замовлень українців.

Сам він при цьому виконував хіти російського шансону. Конфлікт переріс у бійку – в результаті російський дипломат був змушений вибачатися за свій вчинок.


Ім’я аташе не розкривається, проте відомо, що в посольстві РФ у Латвії числяться троє чоловіків-аташе: Дмитро Корольов, Дмитро Подковиров і Валерій Рибаков.

Що цікаво, однією з пісень, що виконував цей недолугий дипломат, була відома пісня Сергія Шнурова ” Масква, па ком званят тваї калакала”, за сюжетом якої столиця країни-агресора має згоріти.

Приєднуємося до цих підсвідомих бажань російського аташе щодо спалення москви, тим більше, що в результаті бійки він очікувано отримав на горіхи.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.