Середа, 28 Вересня, 2022
В регіонахВажливеВійнаНа фронтіУкраїна

ЗСУ відбили в російських окупантів територію України розміром з Данію

Про це повідомляють аналітики з американського Інституту вивчення війни

З кінця березня 2022 року російські окупанти втратили контроль над українською територією розміром з Данію, – про це йдеться в щоденному звіті про ситуацію в Україні, опублікованому Інститутом вивчення війни, передає Польське радіо.

Як стверджують автори звіту, «з часу відновлення російськими силами наступальних операцій 16 липня після паузи, вони здобули близько 450 квадратних кілометрів території України, що приблизно дорівнює площі Андорри».

На думку аналітиків з Інституту вивчення війни, з 21 березня російські сили втратили приблизно 45 тисяч квадратних кілометрів української території, що перевищує площу Данії.

В американському аналітичному центрі заявляють, що аргумент міністра оборони РФ Сергія Шойгу про те, що Росія буцімто навмисно сповільнює темп наступу в Україні, зберігаючи попередню стратегічну мету, є лише димовою завісою, завдяки якій РФ намагається приховати реальну слабкість своєї армії.

Інститут вивчення війни звертає увагу на те, що російська влада на тимчасово окупованих територіях України бореться з партизанським рухом і змагається зі значними логістичними проблемами.

«Українські війська продовжують завдавати ударів по російських військових об’єктах і наземних лініях зв’язку в Херсонській і Запорізькій областях», – читаємо у звіті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.