Понеділок, 27 Травня, 2024
ЕкономікаСвітУкраїна

З портів Одещини вийшло друге судно в рамках продовольчої програми ООН

У вівторок з портів “Одеса”, “Чорноморськ” та “Південний” вирушило одразу шість суден, серед яких – KARTERIA, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН для допомоги населенню Ємену. 

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури, передає “Економічна правда”.

Загалом на борту шести суден (SEAJOY, LADY ZEHMA, SAFFET AGA, SIMAS, MICHALLIS та KARTERIA) знаходиться 183 тисяс тонн української агропродукції.

“Менш ніж за місяць роботи Ініціативи ми експортували майже півтора мільйона тон агропродукції і це досить значний результат. Утім, ми маємо вийти на 100-150 суден на місяць і загальною пропускною здатністю 5 мільйонів тонн на місяць з трьох портів Великої Одеси”, – наголосив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Він повідомив, що на борту балкера KARTERIA знаходиться 37,5 тисяч тонн пшениці для Ємену, який знаходиться в стані гуманітарної катастрофи. Згідно із даними ООН, 16 мільйонів людей потерпає від голоду в країні.

У ході реалізації Ініціативи про безпечне транспортування агропродукції  вже 61 судно вирушило із українських портів. На їх борту близько 1,5 млн тонн агропродукції.

Залишити відповідь