Середа, 24 Квітня, 2024
ВійнаВійськові злочинціНа росіїУкраїна

росія хоче кинути на оборону Криму строковиків і мобілізованих — розвідка

росія планує укріпити оборону тимчасово окупованого Криму строковиками та призваними під час прихованої мобілізації жителями москви й санкт-петербурга.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Військові комісаріати вже навіть московської та ленінградської областей, в тому числі москви та санкт-петербургу, отримали вказівки стосовно масового призову на військову службу місцевих жителів. Призваними під час прихованої мобілізації “москвичами” та “пітерцями” будуть комплектуватися військові частини, дислоковані в Криму”, — ідеться в повідомленні.

Розвідкою також встановлено, що з метою доукомплектування дислокованих в Автономну Республіку Крим військових частин збройних сил російської федерації та посилення оборони окупованого півострова командувач Південного військового округу генерал армії олександр дворніков (так званий “сирійський м’ясник”) прийняв рішення відправити в Крим 1,2 тисячі військовослужбовців строкової служби.

Станом на цей час їм не пропонують підписувати контракт, адже на сьогодні бойові дії на території окупованого Криму не проводяться. Як зауважили в розвідці, це може свідчити про економію коштів та небажання виплачувати всіх визначених законодавством рф надбавок.

“1200 військовослужбовців строкової служби будуть служити та помирати під ударами українських військ та від рук “партизанів” за зарплату строковика, а це близько 5 тис. рублів (біля 82 доларів США). Економія державних російських коштів також відбудеться і за рахунок невиплати компенсації у разі загибелі військовослужбовців, адже участь строковиків у бойових діях російська федерація заперечує”, — додали в ГУР.

Як повідомляв Укрінформ, за даними розвідки, росія збільшує мобілізаційні резерви й планує мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців.

Залишити відповідь